Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ice Warp Room - opis tetapu | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Poradnik Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

W rozdziale tym zamieściliśmy informacje na temat etapów z pomieszczenia Ice Warp Room. Poziomy te rozgrywa się w grze Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back wchodzącej w skład kolekcji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. W pomieszczeniu domyślnie jest pięć portali prowadzących do kolejnych etapów i nie musisz je zaliczać w sugerowanej przez grę kolejności. Każdą z misji możesz też powtórzyć np. po to żeby rozegrać próbę czasową, zebrać pominięty kryształ czy (tylko w niektórych przypadkach) zdobyć dodatkowe klejnoty.

1 - Ice Warp Room - opis tetapu | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Wskocz kilka razy na małego niedźwiadka w pomieszczeniu Ice Warp Room - Ice Warp Room - opis tetapu | Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - poradnik do gry
Wskocz kilka razy na małego niedźwiadka w pomieszczeniu Ice Warp Room

Po ukończeniu po raz pierwszy pięciu etapów z tego pomieszczenia odblokuje się walka z bossami tej lokacji - Komodo Brothers. Została ona dokładnie opisana w odrębnym rozdziale poradnika.

W celu awansowania do dalszej części gry musisz w każdym z pięciu etapów odnaleźć fioletowy kryształ oraz pokonać braci Komodo. Odblokuje to centralną platformę i będziesz mógł przenieść się do kolejnego pomieszczenia z teleportami - Sewer Warp Room.

W pomieszczeniu Ice Warp Room czekają na Ciebie dodatkowe atrakcje. Odnajdziesz tu przede wszystkim wehikuł czasu Coco pokazany na obrazku 1. Po wejściu w interakcję z urządzeniem możesz potwierdzić chęć przyłączenia Coco. Od tego momentu pomiędzy etapami możesz zmieniać grywalną postać wciskając R2 (udział Crasha w walkach z bossami jest obowiązkowy). W lokacji tej jest ponadto pokazany na obrazku 2 mały niedźwiadek. Zacznij na niego wskakiwać i kontynuuj ten proces aż odblokujesz trofeum A Helping Paw i zdobędziesz aż 10 dodatkowych żyć.

Najważniejsze informacje:

  • Liczba zwykłych poziomów: 5
  • Liczba walk z bossami: 1 (Komodo Brothers)
  • Unikalne klejnoty do odnalezienia: zielony klejnot w etapie The Eel Deal