Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 1 - The Flood | Kampania Zielonoskórych (Orków) w Hex Commander poradnik Hex Commander

Pierwsza misja kampanii orków wprowadza nowego bohatera, który będzie towarzyszył ci przez większość część fabuły.

Misję rozpoczynasz na zachodnim krańcu mapy, posiadając pod kontrolą tylko swojego bohatera, smoka Agni (1) - Misja 1 - The Flood | Kampania Zielonoskórych (Orków) w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Misję rozpoczynasz na zachodnim krańcu mapy, posiadając pod kontrolą tylko swojego bohatera, smoka Agni (1). Jako jedyny w armii orków potrafi latać, co umożliwia poruszanie się ponad wieloma przeszkodami terenowymi. Potrafi podpalić przeciwników, dzięki czemu tracą oni 10 punktów zdrowia przez kilka tur. Zacznij przemieszczać się z wyspy na wyspę i oczyść ich z niedźwiedzi.

Kiedy dostaniesz się na główną wyspę, natrafisz na dwie skrzynie (2). Pierwsza zawiera mały eliksir leczenia, a drugi trochę monet. Teraz wystarczy, że zbliżysz się do oddziałów w pobliżu portalu i przejdą pod twoją kontrolę (3).

Z północy zaczną nadciągać wojska przeciwnika (4), głównie piechota imperium. Ustaw swoich łuczników na wieżach, a piechotę rozstaw tuż przed nimi. Niech wróg się zbliży do ciebie. Używaj smoka jak najczęściej. Oprócz możliwości podpalania jednostek, ten efekt może przenieść się na sąsiednie nieprzyjacielskie oddziały, jeśli jednostka zostanie zniszczona. Wykorzystaj to i postaraj się podpalić jak najwięcej oddziałów. Obrażenia od tej umiejętności omijają pancerz i działają na koniec twojej tury.