Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 19 - Po głazach do kłębka | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Ayiren prowadzi krasnoludów do kolejnego kamienia, który spadł na ich ziemie.

Elfy będą twoimi wrogami, tylko przez jedną turę - Misja 19 - Po głazach do kłębka | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Elfy będą twoimi wrogami, tylko przez jedną turę. Nie atakuj ich jednostek. Następnie, Ayrien skłoni ich do walki po twojej stronie, jako sojusznicy. Nie masz wpływu na dobór ich celów, ale znacznie ułatwią tobie walkę.

Na obie strony wyślij część swojej piechoty (1), ale nie posyłaj większych grup środkiem. Na północ od kamienia, ustaw Karric'a (2), aby blokował ruch wrogich jednostek w wąskich przejściach obok wielkiego głazu (3). Ewentualnie możesz sprowadzić 1-2 oddziały ciężkiej piechoty i umieść ich w lesie. Na zachód wyślij pozostałych bohaterów (4). Ayrie potrafi tylko leczyć sojuszników, ale nakłada również efekt leczenia. W ten sposób, twoje wojska mogą dłużej walczyć i łatwiej oprzeć się Lixius'owi.

Zachodnia strona jest łatwiejsza do ataku z kilku względów. Łatwiej jest tam tamować ruch oraz dotrzeć do wrogich łuczników. Artyleria jest w stanie, szybciej dostać się na pole walki i nawiązać kontakt z wrogiem. Wsparcie elfickiej bohaterki przedłuży życie sojusznikom oraz twoim wojskom. Zniszcz wszystkie szkielety i powoli zbliż się do Lixius'a, korzystając z osłony lasu (5). Pamiętaj, że mag posiada kradzież życia (przywraca sobie zdrowie, po każdym udanym ataku), więc najlepiej jest zastosować zmasowany atak, aby szybko zmusić go do ucieczki. Następnie pomóż swoim żołnierzom na wschodniej stronie, jeśli nadal potrzebują pomocy.