Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 18 - Mroźne Wierchy | Kampania Zielonoskórych (Orków) w Hex Commander poradnik Hex Commander

Zielonoskórzy biorą sprawy w swoje ręce i zaczynają podbijać ziemie krasnoludów.

Misja rozpoczyna się w momencie, gdy twoje wojska zajęły obronne wieże krasnoludów - Misja 18 - Mroźne Wierchy | Kampania Zielonoskórych (Orków) w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Misja rozpoczyna się w momencie, gdy twoje wojska zajęły obronne wieże krasnoludów. Te nietypowe lokacje oraz ustawienia twoich (i wrogich) wojsk, będą największą zaletą oraz bolączką tej misji. Wróg będzie nadciągał z jednej strony, ale będzie miał liczną armię w przeciwieństwie do zgrupowania zielonoskórych.

Na każdej wieży jest kilka twoich jednostek (1). Załoga to działo oraz 1 jednostka magów. Ta kombinacja to śmiertelne połączenie. Choć obie jednostki mogą z łatwością rozprawić się z Wojownikami, to z Dzikami najlepiej sobie radzą Magowie. Staraj się atakować najpierw załogą, która ma najmniej przeciwników w swoim zasięgu. Dopiero na końcu, wybierz działo oraz Magów, którzy mają większy wybór celów. W ten sposób nie zmarnujesz żadnej okazji na wyeliminowanie oddziałów wroga. Warto o tym pamiętać, ponieważ siła ognia oraz wysoka pozycja zapewnia potężne obrażenia i jedna salwa potrafi zniszczyć cały oddział.

Przy każdej wieży jest małą grupa obrońców (2): Pikinierzy oraz Szamani. Te jednostki mają powstrzymać ewentualnych wrogów, którzy ominęli ostrzał z góry. Najczęściej będziesz mierzył się z szybkimi Dzikami Bojowymi, ale nie są oni wyzwaniem dla twoich Pikinierów. Staraj się utrzymywać pozycję, ponieważ to Działa i Magowie mają za zadanie niszczyć wrogów. W południowo-zachodniej grupie są wszyscy trzej bohaterowie. Jednocześnie jest to ulubiony cel ataku wojsk wroga (3). Większość armii krasnoludów to Wojownicy oraz Dziki Bojowe. Są to wytrzymałe jednostki, a twoja armia ma nie wiele oddziałów, które mogą się z nimi mierzyć. Dlatego wykorzystanie załogi wież jest niezwykle ważne w osiągnięciu zwycięstwa.