Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 29 - Przed Grobowcem | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Choć krasnoludy dotarły do Grobowca Bohaterów, nie udało im się powstrzymać Lixius'a. Czeka cię wyścig z czasem.

Scenariusz wymaga od ciebie pokonanie obrońców Lixiusa wokół Grobowca - Misja 29 - Przed Grobowcem | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Scenariusz wymaga od ciebie pokonanie obrońców Lixius'a wokół Grobowca. Otrzymasz pod swoje dowództwo sporą armię krasnoludów (1) oraz wszystkich bohaterów, których do tej pory zrekrutowałeś. Percival, Arcaena oraz Vulpis (2) posiadaj dużą siłę ataku oraz wysoką zdolność regeneracji punktów wytrzymałości. Wykorzystaj ich siłę do pokonanie najbliższych obrońców. Nawet jeśli ich stracisz, pojawią się w następnej misji.

W tej misji, Lixius będzie wzywał posiłki przez kilka tur. Tam gdzie zobaczysz purpurowy dym (3), pojawią się jednostki wroga w następnej turze. Możesz przygotować się na ich przybycie, albo po prostu zająć takie pola dowolnymi jednostkami - w ten sposób nie zostaną przyzwane.

Karric jest niezwykle przydatnym bohaterem. Jego drugi atak świetnie nadaję się do eliminacji wrogów w fortyfikacjach. - Misja 29 - Przed Grobowcem | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry
Karric jest niezwykle przydatnym bohaterem. Jego drugi atak świetnie nadaję się do eliminacji wrogów w fortyfikacjach.

Twoje oddziały są na południe od bramy. Wykorzystaj Karric'a, aby osłabić i nałożyć efekt kwasu na jednostki będące na murach i wieży (4). Na normalnym poziomie trudności, jeden atak kwasem wystarczy, aby pozbyć się dowolnego oddziały nieumarłych na murach. W tym czasie przesuwaj swoje wojska na przód. Arcaena i Vulpis zadają potężne ataki oraz ignorują pancerz oraz fortyfikacje wroga. Wykorzystaj ich zdolności, aby szybko pozbyć się łuczników magów na umocnionych pozycjach. Jeśli masz problem z którymś z wrogów, wykorzystaj znalezione zwoje błyskawic, aby pozbyć się trudno dostępnego wroga.