Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 13 - Górne Thealon | Kampania Zielonoskórych (Orków) w Hex Commander poradnik Hex Commander

Po zajęciu dolnej części miasta, czas na podbicie pozostałych obszarów Thealon.

Chociaż jesteś stroną atakującą w tej misji, to wróg posiada lekką przewagę - Misja 13 - Górne Thealon | Kampania Zielonoskórych (Orków) w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Chociaż jesteś stroną atakującą w tej misji, to wróg posiada lekką przewagę. Pokonanie przeciwnika będzie wymagało ostrożnej eliminacji oddziałów wroga. Ważne jest blokowanie wąskich przejść i wystawienie jednostek przeciwnika na ostrzał twoich oddziałów.

Misję zaczynasz w południowo wschodniej części zamku (1). Choć posiadasz nie małą armię, warto skupić swoją uwagę na jednym lub dwóch kierunkach, a siły z pozostałej strony przerzucić do pozostałych linii. Najsłabsza grupa jest na wschodzie. Jest mnie liczna od pozostałych, a twoje jednostki mogą szybko dopaść wroga i się z nim rozprawić. W skrzyni znajdziesz kilka przydatnych zwojów, które spowolnią wrogów. Wykorzystaj swoje wilki, aby zwolnić marsz Wojowników Cienia.

Po oczyszczeniu jednej ze stron, wykorzystaj siłę swojej armii, zwłaszcza jednostek dystansowych, do powolnej walki z jednostkami wroga. Gęste zabudowania oraz wąskie uliczki, sprzyjaj armii, która ma większą ilość łuczników w swoich szeregach oraz wytrzymałe jednostki, które przyjmą na siebie ataki wroga. Możesz wykorzystać portal na tyłach wroga (2), aby wyprowadzić atak z zaskoczenia na jednostki dystansowe. Zdobycie kontroli nad polem bitwy w tej kwestii jest kluczowe w osiągnięciu zwycięstwa.

W północno zachodniej części miasta (3), będą uciekać jednostki cywilne wroga, choć tak naprawdę będą się tam tylko zbierać i czekać na rozwój sytuacji. Słowem-kluczem w tej misji jest cierpliwość, która przyda się do zdobywania powolnej przewagi nad wojskami wroga. Zbyt szybki atak na wielu liniach, może okazać się nieskuteczny i tylko przyspieszy twoją porażkę. Wykorzystuj każdą okazję, aby zablokować wrogie oddziały i wystawiaj się na atak osłabionych jednostek. Często lepiej jest ranić silne oddziały, niż dobijać 1-osobowe jednostki wojowników.