Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kusznicy | Opis Jednostek Imperium w Hex Commander poradnik Hex Commander

Kusznicy

Już w pierwszych misjach szybko nauczysz się jak wykorzystywać Kuszników odpowiedni sposób. Najlepiej ustawić ich na wysokich pozycjach, z których będą mogli atakować w każdą stronę. - Kusznicy | Opis Jednostek Imperium w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry
Już w pierwszych misjach szybko nauczysz się jak wykorzystywać Kuszników odpowiedni sposób. Najlepiej ustawić ich na wysokich pozycjach, z których będą mogli atakować w każdą stronę.

To twoja podstawo jednostka zasięgowa. Każdy człowiek w oddziale zadaje obrażenia, więc strata każdego żołnierza oznacza mniejsze obrażenia. Posiada zasięg postrzał 4 pól, ale nie może jednocześnie atakować i się ruszać. Dlatego przyjęcie odpowiedniej pozycji jest bardzo ważne, żeby potem nie tracić czasu na zmianę lokacji. Jeśli masz taką możliwość, ustawiaj Kuszników na wzniesieniu, murach lub wieżach. Dzięki temu wzrośnie jego siła ataku. Musisz też uważać na przeszkody terenowe, które będą ograniczać twój zasięg ostrzału. Wrogie oddziały będą często ustawiać się w taki sposób, że będą poza twoim zasięgiem.

Jeśli nie możesz wykorzystać terenu, aby ochronić swoich strzelców, to ustaw ich za swoimi oddziałami. W ten sposób piechota będzie bronić ich przed szybka śmiercią, a Kusznicy będą mogli pomóc w eliminacji wroga. Często lepiej jest nimi uciec i zając lepsze pozycje lub sprowadzić pomoc. Wiele misji polega na obronie jakiegoś miejsca, więc będziesz ich często używał. Mają tani koszt teleportacji, więc warto przywoływać ich w czasie większości misji.