Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 14 - Mosty śmierci | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Na dalszej drodze znów stoją nieumarli, którzy strzegą ważnej drogi usianej mostami.

To nietypowe miejsce jest polem bitwy krasnoludów oraz nieumarłych - Misja 14 - Mosty śmierci | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

To nietypowe miejsce jest polem bitwy krasnoludów oraz nieumarłych. Mapa dzieli się na dwie wyspy połączone kilkoma mostami ze stałym lądem. Twoja armia jest na zachodzie (1) oraz wschodzie (2), natomiast przeciwnik naciera na każdym froncie od południa.

Staraj się nawiązać walkę z wrogiem, poza mostami. Te przejścia oferują dość dobrą ochronę dla jednostek, które tam przebywają. Na zachodniej wyspie wykaż się cierpliwością. Niech przeciwnik podjedzie do ciebie. W tym czasie sprowadź dodatkowe działa z północy w pobliże frontu (3). Swoich strzelców ustaw w lesie i czekaj na wroga. W miarę możliwości, staraj się najpierw eliminować jednostki dystansowe wroga. Ponownie wykorzystaj swoich bohaterów, aby opóźnić marsz wroga. Jeśli ci się uda, zablokuj ruch na mostach (4), ale jest to trudne zadanie.

Na wschodniej wyspie, musisz postąpić trochę inaczej. Przeprowadź większość swoich wojsk na północ, na stały ląd (5). Ustaw z przodu 2-3 oddziały piechoty na moście. Tuż za nimi strzelców oraz działa. Teraz czekaj na wrogów. Tutaj nie wykorzystasz zbytnio swoich bohaterów, ale jest inny sposób na spowolnienie wroga - ustaw kilka oddziałów piechoty w lasach lub w różnych częściach wschodniej wyspy (6). W ten sposób wróg skupi swoją uwagę na tych jednostkach, tracąc swój czas. Gdy przewaga wroga zacznie topnieć, możesz śmiało przejść do kontrataku.