Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 19 - Przygotowania do oblężenia | Kampania Zielonoskórych (Orków) poradnik Hex Commander

Twoja armia dzieli się na dwie grupy uderzeniowe w celu zdobycia krasnoludzkiego miasta. Vulpis i Guarg atakują z północy na umocnienia miasta.

W tym zadaniu musisz stawić czoła kilku grupom krasnoludzkich wojsk - Misja 19 - Przygotowania do oblężenia | Kampania Zielonoskórych (Orków) - Hex Commander - poradnik do gry

W tym zadaniu musisz stawić czoła kilku grupom krasnoludzkich wojsk. Twoja armia składa się z dużej grupy Wilków, Łuczników oraz kilku Wywern (1). Na twoje szczęście wrogowie zaczną aktywnie brać udział, gdy zaczniesz atakować ich grupę lub zbytnio się zbliżysz.

Wojownicy wroga to ciężki orzech do zgryzienia, ale strzelcy mogą błyskawicznie przetrzebić szeregi twoich oddziałów (2). Na mapie jest kilka zgrupowań i z każdym musisz się zmierzyć. Wykorzystaj Wilki do spowolnienia oddziałów wroga i zablokuj dostęp do Łuczników oraz Wywern. Ci pierwsi, powinni brać najpierw na cel strzelców wroga. Im mniejszy stan osobowy tych jednostek, tym mniejsze stanowią zagrożenie. Wywerny, powinny zaatakować jak największą ilość przeciwników walczących wręcz. Dzięki temu, nawet jeśli są w lesie lub jakiejś fortyfikacji, nie pożyją za długo.

Najważniejsze jest atakowanie jak najmniejszej liczby przeciwników, aby pozostali nie mogli dołączyć lub wzmocnić swoich sojuszników po jak najdłuższym czasie. Jeśli wszystkie zgrupowania zostaną uaktywnione i ruszą na ciebie, sytuacja na mapie diametralnie się odwróci. W związku z tym, staraj się atakować wysunięte oddziały wroga i powoli przesuwaj swoją armię. Jednostki ulokowane w forcie, będą często ruszać na twoje pozycje. Najczęściej będzie się to działo, podczas ataku na ostatnie zgrupowanie.