Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 12 - Passing the Village | Kampania Elfów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Arcaena i Sylvius natrafiają na małą wioskę pośród gór. Ich celem jest odnalezienie legendarnego miecza, jednak spotykają niespodziewanych gości.

Misję rozpoczynasz z małym oddziałem, złożonym z kilku jednostek i bohaterów (1) - Misja 12 - Passing the Village | Kampania Elfów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Misję rozpoczynasz z małym oddziałem, złożonym z kilku jednostek i bohaterów (1). Zanim podejdziesz do wioski, sprawdź zawartość skrzyni, która jest obok lokacji startowej. Znajdziesz tam dwa większe eliksiry leczące oraz trochę monet. Teraz zbierz swoją armię tuż przed wejściem do wioski (2). Straż przednia najpierw cię wpuści, ale potem zacznie z tobą walczyć. Dlatego ważne, abyś miał swoich żołnierzy w jednej zwartej grupie.

Z całej wioski zaczną nacierać na ciebie oddziały wroga (3). Będą to głównie oddziały Milicji oraz Kusznicy. Jeśli jakiś oddział będzie blisko twoich łuczników, zaatakuj go Sylvius'em (unieruchomisz dany oddział) i ostrzelaj inne oddziały. W wiosce jest też portal oraz trzy skrzynie (każda zawiera zwój Błyskawicy).

Na normalnym poziomie trudności nie ma potrzeby przyzwania oddziałów pomocniczych, choć możesz wezwać jednostkę walczącą wręcz np. Jednorożca. Dzięki temu zapewnisz osłonę swoim jednostkom walczącym na odległość. Możesz też po prostu atakować i jednocześnie cofać się w stronę lasu. Łucznicy i Magowie mają spory zasięg, a zmasowany ostrzał zlikwiduje jednostki Kuszników lub Milicji. Z czasem dotrą posiłki wroga z zachodu i północy (4). Po pokonaniu tych oddziałów wygrasz misję.

Rozegranie misji na wyższym poziomie trudności to walka z taka samą ilością oddziałów w wiosce, ale napotkasz większy opór od nadchodzących posiłków (4). Największym wyzwaniem będą Magowie na północy, ponieważ mogą zamrozić twoje jednostki. Musisz przystąpić do zdecydowanego i zmasowanego ataku, aby zniwelować ich przewagę. Jeśli będziesz atakował małymi grupami lub pojedynczymi jednostkami, nie uda ci się ich pokonać.