Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 22 - Ruiny Avodany | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Bohaterowie docierają w końcu do Avodany, ale widok nie napawa optymizmem.

Przed twoimi wojskami, długie i żmudne oblężenie Avodany - Misja 22 - Ruiny Avodany | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Przed twoimi wojskami, długie i żmudne oblężenie Avodany. Wojska wroga to szkielety - wojownicy, berserkerzy oraz magowie. Ci ostatni, będą sprawiać tobie najwięcej kłopotów.

Rozpoczynasz przy południowej bramie (1). Od razu przemieść jak najwięcej wojsk w kierunku murów. Szybkie dostanie się do miasta jest bardzo ważne (2). W ten sposób szybko zbliżysz się do magów, który są największym zagrożeniem w tej misji. Wykorzystaj Karric'a, aby wziął na cel magów w pobliskich wieżach (3). Kwas będzie najskuteczniejsza bronią przeciwko tym jednostkom.

Turvid ma za zadanie spowalnianie wrogów tuż za bramami. Wewnątrz miasta jest wiele ścieżek pomiędzy drzewami, dzięki czemu łatwo jest zablokować ruchy wrogów. Gdy pozbędziesz się magów na wieżach, sprowadź jak najszybciej swoje machiny oblężnicze i obstaw mury swoimi bohaterami. Na wieżach będą zadawać więcej obrażeń oraz zwiększysz zasięg ich ataku, a reszta wojsk zgromadzi się w lasach, wokół portalu znajdującego się na dziedzińcu (4). W tym miejscu czekaj na resztę wojsk wroga. Wykorzystaj unikatową zdolność moździerzy, aby eliminować lub osłabić wrogie jednostki, zanim do ciebie się zbliżą.