Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 26 - Krąg Arcaeny | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Na prośbę Percival'a, krasnoludy wyruszają do groby innego bohatera - Arcaena.

W tej misji zmierzysz się z strażnikami grobu Arcaeny - Misja 26 - Krąg Arcaeny | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

W tej misji zmierzysz się z strażnikami grobu Arcaeny. Są to ulepszone jednostki klasycznych oddziałów elfów. Twoje wojska są na umocnionej pozycji, wyposażone w działa oraz doborowe jednostki. Musisz wykorzystać swoją pozycję do zniwelowania przewagi wroga.

Jednostki elfów w tej misji, mogą poruszać się po wodzie. Wycofaj wszystkie swoje oddziały w stronę brzegu (1). W ten sposób unikną anihilacji przez jednostki wroga. Po obu stronach, przeciwnik posiada kilka jednostek kapłanek (2). Mogą one przekazać prawie wszystkie punkty życia do innej jednostki. Same, posiadają dużą regenerację punktów zdrowia.

Z tego względu, że wróg trzyma je na tyłach i jest ich kilka. Lepiej jest skupić się tylko na kilku oddziałach i wyeliminować jednostki, zamiast pozostawić je ranne. Tyczy się to zwłaszcza magów wroga oraz łuczników (3). Jeśli wróg zdoła uleczyć takie jednostki, stracisz cenny czas na ponowne zbicie punktów życia takiej jednostki, gdzie w tym czasie mógłbyś pozbyć się innego wroga. Wykorzystaj swoje działa do ataku na oddalone oddziały wroga, ale tylko takie, które od razy wyeliminujesz. Miotacze toporów niech zawsze atakują w liczbie 2-3 oddziałów. Karric i Thurvid muszą spowolnić wojowników wroga, aby opóźnić ich marsz na twój pozycje.