Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 5 - Słoneczna brama | Kampania w Hex Commander poradnik Hex Commander

Kolejna misja obronna, ale tym razem musisz zmierzyć się z orkami. Są to wytrzymali oraz silni wrogowie. Twoje umiejętności zostaną poddane małej próbie.

Na mapie są dwa teleporty (niebieskie strzałki), które możesz wykorzystać - Misja 5 - Słoneczna brama | Kampania w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Na mapie są dwa teleporty (niebieskie strzałki), które możesz wykorzystać. Warto zostawić jedną-dwie jednostki, aby przywołać je w późniejszej części gry. Sprowadź wszystkich łuczników na mury wokół wejścia do bramy, ale jednocześnie zadbaj, aby mogli szybko strzelać do części wewnątrz murów. Jednostki orków są wytrzymałe i dobrze opancerzone, ale ich liczebność jest mała. Przyda się Mag, który będzie spowalniał jednostki wroga.

Główne natarcie będzie z południa, choć Orkowie będą nadchodzić z wielu kierunków (małe czerwone strzałki). Ciężka piechota orków jest trudna do pobicia, więc śmiało użyj zwoju Szał, kiedy będzie w pobliżu swoich jednostek (duża czerwona strzałka). Orkowie mają wielu pikinierów, więc odradzam atakowanie ich kawalerią. Najlepiej jest wykończyć ich przy użyciu oddziałów dystansowych. Po jakimś czasie, ruszą posiłki orków z południa. Teraz wykorzystaj drugi teleport, aby przywołać piechotę lub kawalerię do szybkiej likwidacji magów przeciwnika. Największym wyzwaniem będzie pokonanie bohatera orków. Jego ulubionym celem są bramy, więc wykorzystaj to dla swojej korzyści i bezkarnie go atakuj. Ma bardzo dużo punktów wytrzymałości i spory atak, więc musisz użyć wszystkich dostępnych sił w pobliżu.

Jeśli wróg wkroczy do pierwszej części zamku, ustaw kuszników wokół i zacznij go razić pociskami. Jest to o tyle dogodne miejsce, bo możesz dosięgnąć wielu przeciwników na zewnątrz jak i wewnątrz, tego obiektu. Znów, wrogie jednostki lubią atakować bramy. Wykorzystaj piechotę wewnątrz zamku do eliminacji intruzów.

Rozegranie misji na wyższym poziomie trudności (pomarańczowe oznaczenie na mapie). Do akcji wkroczą gobliny w dużych ilościach, zwłaszcza z południowej strony. Jeśli przyzwałeś jakieś oddziały przez teleport na południu, jak najszybciej wróć nimi do zamku.