Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 11 - Thaldarom | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Trójka bohaterów podróżuje dalej, do Thaldarom, gdzie spotykają kapitana strzelców oraz nowe kłopoty.

Twierdza krasnoludów jest atakowana przez siły elfów - Misja 11 - Thaldarom | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Twierdza krasnoludów jest atakowana przez siły elfów. Jednak Hartwin jest doborowym strzelcem i zadbał o odpowiednie umocnienie twierdzy. Jest tutaj tylko jedno wejście, a sama twierdza posiada liczne wieże i jest na wysokiej pozycji.

Elfy nie będą miały łatwej przeprawy. Masz do dyspozycji 4 bohaterów, silne mury z licznymi oddziałani strzelców oraz dział. Największym zagrożeniem są dla twoich wojsk, będą magowie elfów oraz kapłanki. Jednak, przy zmasowanym ostrzale, ta przewaga przestaje mieć znaczenie.

Zbierz swoich wojowników pod mury (1), tak aby zwabić więcej jednostek pod lufy twoich dział i muszkietów. Gdy uporasz się z większością łuczników wroga wokół twojej fortecy (2), sprowadź jak najwięcej strzelców na południową cześć murów, aby wesprzeć wojowników pod bramą (1). Użyj swoich bohaterów do zablokowania wąskiej drogi, która prowadzi do twierdzy.

Jeśli to możliwe, przeorganizuj ustawienia obrońców na murach i umieść swoje działa na wieżach (3). W ten sposób zadasz więcej obrażeń i łatwiej zaatakujesz kapłanki wroga. Z tego względu staraj się niszczyć oddziały, albo zrań jak największą ich ilość.