Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 11 - Przybrzeżny obóz | Kampania Zielonoskórych (Orków) w Hex Commander poradnik Hex Commander

Twoja armia rozbiła obóz oraz rozpoczęła przygotowania do przeprowadzenia oblężenia. Zostajesz zaskoczony kontratakiem wroga.

Jest to typowa misja obronna, w której musisz odeprzeć atak wojsk Elfów - Misja 11 - Przybrzeżny obóz | Kampania Zielonoskórych (Orków) w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Jest to typowa misja obronna, w której musisz odeprzeć atak wojsk Elfów. Na pierwszy rzut oka, nie jest to proste zadanie. Jednak w tej misji będziesz polegał na jednej z nowych jednostek w twojej armii - Szamanów. Ten przedstawiciel frakcji orków będzie najważniejszym ogniwem w tej misji.

Szaman orków może atakować wrogów lub otoczyć przyjacielskie jednostki specjalną tarczą, która utrzyma się przez kilka tur i przyjmie na siebie pewną część obrażeń. Dopiero po utracie takiej tarczy, jednostki zaczną tracić punkty zdrowia. Co więcej, w tej misji pierwsza fala wrogich jednostek to Jednorożce, czyli jednostki kawalerii. W swojej armii masz pikinierów, którzy z łatwością zadadzą duże obrażenia oraz oprą się zdolności szarża. Wszystkie wejścia do obozu są wąskie i ufortyfikowane, co sprzyja obronie pozycyjnej.

Ustaw pikinierów na pierwszej linii i zabezpiecz wszystkie wejścia. Wykorzystaj Szamanów i wzmocnij obrońców. Elfy będą wysyłać łuczników, tuż za swoją kawalerią. Do kontrataku wyślij swoich łuczków, smoka i Vulpis'a. Zwłaszcza ten ostatni będzie przydatny, ponieważ może opuścić obóz, wykonać atak i wrócić w tej samej turze. Smok przyda się do osłabienia ciężko opancerzonych wojowników wroga. W razie potrzeby przyzwij Magów lub Wywerny, które znacznie zwiększą siłę twoich wojsk w tej misji i z łatwością poradzą sobie z silne opancerzonymi wrogami.