Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Arcaena - bohaterka | Opis jednostek Elfów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Jest to jedyna jednostka, która bierze udział we wszystkich misjach. Ma bardzo dużo punktów wytrzymałości i zadaje sporo obrażeń. Posiada specjalną umiejętność, dzięki której przebija pancerz przeciwników. W ten sposób niweluje bonus do redukcji obrażeń każdego wroga. Może rozwijać tą umiejętność i zwiększyć ten bonus z 50% do 100% (łączny koszt to 6 kryształów)! Jest traktowana jak jednostka Łuczników z frakcji Elfów. Czyli, posiada bonus do ruchu w lesie i poruszać się dalej. Jej siła ataku wzrasta na murach lub czy wieżach. Posiada 3 punkty ruchy i zasięg ataku na odległość 3 pól.

Arcaena może poruszać się szybciej w lesie, jak większość jednostek Elfów. Dzięki temu możesz zaskoczyć przeciwnika. Tylko ona lub inny bohater może używać zwojów/eliksirów. - Arcaena - bohaterka | Opis jednostek Elfów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry
Arcaena może poruszać się szybciej w lesie, jak większość jednostek Elfów. Dzięki temu możesz zaskoczyć przeciwnika. Tylko ona lub inny bohater może używać zwojów/eliksirów.

Jej największa siła leży w możliwości wykorzystywania Eliksirów, Trucizn oraz Zwojów. W ten sposób, może wzmocnić swoje ataku lub ochronić sojusznicza jednostkę. Możesz zwiększyć Zasięg Magii lub Liczbę Czarów, aby rzucać więcej zwojów i eliksirów. Ten drugi przyda się później, gdy w wyjątkowych sytuacjach potrzebujesz się np. uleczyć, zniszczyć jednostkę przeciwnika i wzmocnić swoje oddziały. Co więcej, rozwój tej cechy jest dzielony pomiędzy wszystkich bohaterów Elfów. Również Sylvius skorzysta z tego ulepszenia i nie musisz go wykupować oddzielnie dla każdego bohatera.

Twoja bohaterka będzie bardzo przydatnym wojownikiem, jeśli rozwiniesz jej umiejętności. Możesz zwiększyć wspomniany bonus do przebijania pancerza oraz podnieść jej statystyki. Na najwyższym poziomie Arcaena będzie mieć 130 punktów życia i zadawać aż 80 obrażeń. Warto również powiększyć dodatkowe złoto, które utrzymujesz z każdej misji. Z kolei umiejętność Marksmenship zwiększy obrażenia z niższego terenu, ale nie można odblokować tą umiejętność z czasem.