Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 15 - Oblężenie Thaldarom | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Twoi bohaterowie byli za długo nieobecni. W tym czasie Thaldarom padło ofiarą Lixius'a. Musisz oczyścić miasto z nieumarłych.

W tym zadaniu musisz zdobyć twierdzę, którą niedawno musiałeś obronić - Misja 15 - Oblężenie Thaldarom | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

W tym zadaniu musisz zdobyć twierdzę, którą niedawno musiałeś obronić. Kluczem do zwycięstwa jest jak najszybsze dostanie się do wnętrze twierdzy oraz pokonanie nowego czempiona nieumarłych. Usaliv, ma bardzo dużo punktów wytrzymałości, dobry pancerz. Jego atak omija pancerz i unieruchamia jednostki na 3 tury.

Misję zaczynasz na południe od bramy (1). Tuż obok twoich pozycji jest skrzynia, która uaktywni dodatkowe oddziały wroga, po jej otwarciu (2). W środku jest zwój tarczy oraz mały eliksir życia.

Wykorzystaj działa (3) do eliminacji przedniej straży nieumarłych. Karric powinien zaatakować nieumarłych łuczników na wschodniej wieży. Jego drugi atak będzie tutaj niezwykle skuteczny, ponieważ kwas omija pancerz oraz premię fortyfikacji. Potem, wraz z Thurvid'em, powinni wziąć na cel czempiona na zachodniej wieży (4).

Teraz wystarczy zniszczyć bramy i rozprawić się z wojskiem wroga wewnątrz twierdzy. Do tego czasu, łucznicy wroga, powinni opuścić północne mury i zjeść pod bramę. Jest to idealna okazja do ich eliminacji. Jeśli tak się nie stanie, ustaw swoich żołnierzy na murach jak najszybciej. wesprzyj ich ogniem z moździerzy, które nie powinny przekroczyć bramy, ale utrzymać pozycję pod murami, od strony południowej (5). Możesz też wykorzystać teleport wewnątrz zamku, aby przypuścić niespodziewany atak na tyły wroga.