Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 27 - Bagna smutku | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Krasnoludy zapuszczają się do kolejnego miejsca pochówku. Zamierzają dotrzeć do grobu Vulpis'a.

Dla odmiany, całkiem prosta misja - Misja 27 - Bagna smutku | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Dla odmiany, całkiem prosta misja. Walka z orkami i goblinami będzie wymagała odrobiny sprytu i zmyślnego dowodzenia oddziałami. Wróg będzie atakował głównie od strony wschodniej drogi (1). Choć posiada dobrze umocnione pozycje na północy, szybko opuści ten mały fort (2), aby wyruszyć do walki z twoimi wojskami.

Choć twoje wojska są mniej liczne, nadal masz sporą przewagę (3). Użyj swoich bohaterów do spowolnienia wrogich wojowników oraz pikinierów. Miotacze toporów oraz moździerze rozprawią się z łucznikami. Dziki świetnie nadają się do ataku na wojowników oraz łuczników. Nieodzowny będzie tutaj Vahan, ponieważ skupi na sobie uwagę pikinierów i nieraz uratuje skórę twoim żołnierzom.

Na wschodzie, utrzymaj pozycje tuż przy południowej stronie małego jeziora (4), nieopodal twierdzy. Czekaj na jednostki wroga, które nadejdą od północy. Wykorzystaj szarżę dzików, aby szybko pozbyć się wojowników. Jednostki dystansowe zbliż do wody (5), aby mogły razić wrogów po drugiej stronie. Trzymaj w pobliży Karrica, aby blokować oddziały wroga w lesie pomiędzy tobą a wrogiem.