Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 25 - Percival powstaje | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Krasnoludy wyruszają do miejsca pochówku Pervicala Kenta, potężnego bohatera armii ludzi.

W tym zdaniu nie będziesz mógł dowodzić Karriciem - Misja 25 - Percival powstaje | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

W tym zdaniu nie będziesz mógł dowodzić Karric'iem. Musisz odeprzeć atak goblinów i orków oraz nie dopuścić do śmierci Karric'a. Twoje wojska są na małym wzgórzu, gdzie znajduje się grobowiec Percivala. Wróg będzie nadciągał z wszystkich 4 stron, a kilku magów zielonoskórych jest gotowa zaatakować twojego bohatera.

Pierwsze tury są bardzo ważne. Musisz pokonać wszystkich magów (1), zanim wezmą na cel Karric'a. Najpierw skup się na ataku najdalszych jednostek. Thurvid oraz miotacze toporów, mogą wyeliminować kilka odległych oddziałów. Młotogrzmoty oraz Vahan, są w stanie wyeliminować 2-3 jednostki magów w ich pobliżu. W drugiej turze, powinieneś dopaść resztę tych oddziałów. Teraz możesz skupić się na ataku goblinów z południowej część wzgórza (2).

W między czasie, niech część twoich oddziałów na północy skupi się na osłabieniu natarcia wroga (3). Skup się w pierwszej kolejności na osłabieniu łuczników oraz magów. Z goblinami poradzisz sobie z łatwością, jednak jednostki dystansowe są największym zagrożeniem. Na końcu, pozostaje tobie odeprzeć natarcie ze wschodu (4). Do tego czasu powinieneś rozprawić się z resztą wojsk. Poczekaj, aż magowie będą tuż przy polach z lasem i przystąp do ataku. Nie wystawiaj się na ich zasięg wchodząc do lasu lub szarżując w ich stronę. Po ciężkiej batalii, możesz mieć zbyt słabe siły, aby ich pokonać.