Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 24 - Król Magów | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Mimo zwycięstwa, Lixius pojawia się znów, wraz z nieoczekiwanym sojusznikiem.

Tym razem musisz obronić cmentarz, który dopiero co zdobyłeś - Misja 24 - Król Magów | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Tym razem musisz obronić cmentarz, który dopiero co zdobyłeś. Na czele wojsk przeciwnika będzie stał kolejny czempion, który do niedawana walczył po twojej stronie - Alvius. Jest to silny bohater, który walczy na dystans i przebija każdy pancerz. Dodatkowo, każda jednostka, która go zaatakuje, ma obniżoną obronę.

Twoje wojska są w północnej części tego cmentarza (1). Są tutaj ulokowani twoi bohaterowie. Najpierw zajmij się wojskami, które nieubłaganie zmierzają w twoją stronę z trzech kierunków: zachodniej, wschodniej oraz południowej.

Zachodnia strona to grupa wojowników i magów. Możesz ich powstrzymać podobnie, jak zrobiłeś to w poprzedniej misji. Wykorzystaj Karric'a lub Thurvid'a do zablokowania wąskich przejść (2). Jeśli nie jest to możliwe, po prostu wyślij tam oddział wojowników. Ich samobójcza misja, opóźni pochód wroga i wystawi go na ostrzał twoich machin.

Na wschodzie wróg naciera w małej liczbie przez kamienny most, przez co ich eliminacja będzie trudniejsza (3). Poczekaj aż oddziały opuszczą most i przerzuć swoje wojska przez las. Wykorzystaj moździerz, aby ostrzelać wroga zza drzew bez wystawiania ich na niepotrzebne zagrożenie.

Na południu jest Alvius z największą liczbą wrogów pod swoją komendą (4). Najpierw postaraj się wyeliminować jak największą liczbę magów i sprowadź moździerze za drzewami (5). Trzymaj swoje wojska w ukryciu, aby zwabić bliżej Alvius'a. większość twoich jednostek zaatakuje szkielety, ale moździerze i wybrane jednostki dystansowe, które są daleko od wrogów, skupią się na zabiciu wrogiego czempiona. Następnie, wystarczy dobić pozostałych przeciwników.