Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 6 - Myrefall | Kampania Zielonoskórych (Orków) w Hex Commander poradnik Hex Commander

Na twojej drodze znajduje się osada Myrefall, w której rezydują wojska ludzi. Musisz ich pokonać, aby iść dalej.

W tej misji otrzymasz dwie zdobyczne katapulty - Misja 6 - Myrefall | Kampania Zielonoskórych (Orków) w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

W tej misji otrzymasz dwie zdobyczne katapulty. Są to silne machiny oblężnicze, dostępne dla frakcji imperium ludzi. Przydadzą się tobie w eliminacji wrogich oddziałów. Potrafią zadać naprawdę duże obrażenia, oddziałom na otwartej przestrzeni.

Twoje wojska znajdują się w zachodniej części wioski (1). Jest tutaj portal, kilka oddziałów piechoty oraz katapulty. Mają całkiem spory zasięg. Staraj się utrzymać linię pomiędzy domostwami, tuż obok portalu. Większość sił przeciwnika, będzie nadchodzić z głównego placu wioski (2). Kilka oddziałów milicji, zaatakuje od południa (3). Pozostaw kilka jednostek, aby ochroniły katapulty lub przemieść je bliżej swoich oddziałów.

Największym problemem w tej misji będą kusznicy, z powodu swojego zasięgu oraz przewagi liczebnej. Milicja nie ma dużej siły przebicia i mógłbyś blokować oddziały wroga przez większość czasu, podczas gdy katapulty i pozostałe jednostki niszczyłyby wrogów z dystansu.

Na południowym krańcu wioski, znajdują się kolejne dwie katapulty, które możesz przejąć (4). Musisz się zbliżyć do nich, aby znalazły się pod twoją kontrolą. Możesz posłużyć się portalem na wschodzie, aby szybko sprowadzić swoje przynajmniej jedną jednostkę (5). Warto to zrobić w momencie, gdy wróg zbliży się do twojej głównej armii. Nie zdąży wrócić na czas i zniszczyć katapulty. Te z kolei ostrzelają nadchodzących wrogów. Możesz też przejąć katapulty, tylko i wyłącznie w celu odwrócenia uwagi części armii wroga. Nieprzyjaciel rzuci się na machiny oblężnicze i podzieli swoją armię. Walka z mniejszym grupkami jest prostsza i zmniejszy twoje straty.