Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 20 - Powrót do Żelaznej Twierdzy | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Powrót do domu nie okazał się zbyt szczęśliwy, ponieważ krasnoludy znów stają się celem ataku.

Na twierdzę krasnoludów znów przypuszczają atak orkowe i gobliny - Misja 20 - Powrót do Żelaznej Twierdzy | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Na twierdzę krasnoludów znów przypuszczają atak orkowe i gobliny. Tym razem mają silniejsze wojska, bardziej zróżnicowane oraz pod dowództwem szamana Rorg'a.

Twoja obrona jest słabsza niż poprzednio. Tym razem na murach masz strzelców (1), zamiast dział, choć otrzymałeś kilka jednostek moździerzy (2). Twoje wojska dystansowe powinny w pierwszej kolejności wziąć na cel magów bojowych a potem łuczników. Magowie w pełni sił mogą zadać duże obrażenia i mocno przetrzebić twoją obronę. Na północnej wieży (3) pamiętaj aby atakować jednostki, które najbardziej zagrażają strzelcom. W to miejsce przemieścisz Karric'a po kilku turach.

Podobnie na wschodniej (4) i zachodniej (5) bramie - atakuj najpierw jednostki dystansowe, a potem pikinierów. Po większości ataków strzelców, jednostki wroga będą ledwo się trzymać. Zazwyczaj po ostrzale, jednostki pikinierów zostaną z małą ilością punktów życia oraz 1 żołnierzem. Taki oddział lepiej jest zostawić na później, dla twojej piechoty. Lepszym ruchem jest wykorzystać cennych strzelców na ostrzał jednostek o pełnym składzie osobowym.

Alvius może przechylić szalę bitwy na twoją korzyść. Jego specjalna umiejętność nie tylko chroni sojusznicze oddział, ale też zamraża wszystkich napastników. - Misja 20 - Powrót do Żelaznej Twierdzy | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry
Alvius może przechylić szalę bitwy na twoją korzyść. Jego specjalna umiejętność nie tylko chroni sojusznicze oddział, ale też zamraża wszystkich napastników.

Po kilku tutach pojawią się magowie rasy ludzkiej. Oprócz dwóch jednostek pojawi się również bohater o nietypowych umiejętnościach. Magowie ludzi mogą atakować, tak jak moździerze - nie muszą widzieć celu. Wyślij po jednym na każdą stronę twierdzy. Co najważniejsze, mogą zamrażać wrogów: przez 1 turę nie mogą się poruszać ani atakować. Nowy bohater, Alvius, może rzucać tarczę ochronę na sojuszników. Co więcej, dopóki ta tarcza jest aktywna, każdy przeciwnik, który zaatakuje taką jednostkę, zostanie zamrożony. Użyj tej umiejętności na frontowych oddziałach piechoty na wschodzie, a następnie na Karric'u, który broni się przed oddziałami dystansowymi na północnej wieży. Teraz pozostaje już tylko systematyczna eliminacja wrogów.