Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Łucznicy Elfów | Opis jednostek Elfów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Łucznicy mają duży zasięg i mogą atakować wrogów, nawet jeśli oddział wykonał ruch. Warto ustawić ich w lesie lub za sojuszniczymi oddziałami, aby dłużej walczyli na polu bitwy. - Łucznicy Elfów | Opis jednostek Elfów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry
Łucznicy mają duży zasięg i mogą atakować wrogów, nawet jeśli oddział wykonał ruch. Warto ustawić ich w lesie lub za sojuszniczymi oddziałami, aby dłużej walczyli na polu bitwy.

To ulepszona wersja Zwiadowców. Choć poruszają się wolniej i zadają małe obrażenia na pierwszym poziomie (28 punktów), to mają większy zasięg ataku (4 pola). Jednak na maksymalnym poziomie, wzrasta ich liczebność (z 4 osób do 6), podwaja ilość punktów zdrowia oraz zwiększa siła ataku (66 obrażeń). Każdy człowiek w oddziale zadaje obrażenia, więc strata każdego żołnierza oznacza mniejsze obrażenia. Jest to jedyna opcja ulepszenia tych oddziałów pod względem liczebności. Łucznicy to jedna z najprzydatniejszych jednostek, prawie na równi z Magami. Są to jednocześnie tanie jednostki (rekrutacja i przywołanie), w porównaniu do pozostałych wyborów. Nie są to uniwersalne oddziały, brakuje im redukcji obrażeń przed atakami przeciwników i stają się naprawdę wartościowe dopiero po inwestycji kryształów w ulepszenie ich siedziby. Najbardziej przydadzą się podczas misji obronnych lub w terenie, gdzie przeważają otwarte przestrzenie.