Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 26 - Lodowy krąg | Kampania Elfów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Czas na decydujące starcie z Vivric'iem.

Pokonanie Vivirca jest prostsze, w porównaniu do poprzednich potyczek - Misja 26 - Lodowy krąg | Kampania Elfów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Pokonanie Vivirca jest prostsze, w porównaniu do poprzednich potyczek. Zwłaszcza na normalnym poziomie trudności, nie jest zbyt wymagającym przeciwnikiem.

Znów wykorzystasz umiejętność Arandura do pozbycia się tarczy golemów. Następnie użyj swoich pozostałych bohaterów do eliminacji golema. Trzymaj ich poza zasięgiem Vivric'a (1). Dzięki temu nie będziesz musiał chwile leczyć swoich bohaterów. Musisz pokonać przynajmniej 2-3 golemy z jednej strony, aby spokojnie walczyć z Vivric'iem. Możesz też pozbyć się wszystkich golemów, co nie jest wymagane do zwycięstwa.

Kiedy oczyścisz drogę do wrogiego bohatera, najpierw uderz Arandur'em, a pozostałych bohaterów umieść na dogodnych pozycjach tuż za nim (2). Vivric posiada boską tarczę, która odnawia się co turę. Lubi atakować w pierwszej kolejności Sylvius'a (jeśli nie ulepszyłeś jego statystyk), a ten wytrzyma raptem tylko dwa ataki. Zmieniaj jego pozycję co turę, aby móc go uleczyć. Arandur jest w tej misji pod wpływem eliksiru regeneracji, ale też nie wytrzyma długo pod ostrzałem wroga. Gdy twoi bohaterowie będą mocno osłabienie, wycofaj ich, ulecz i ponów atak.

Na koniec misji możesz wybrać, czy oszczędzisz Vivric'a (pomiń turę; możesz wykorzystać ten czas aby zebrać skrzynie) lub pozbawisz go życia (dobij go dowolnym bohaterem). Niezależnie od wyboru, misja zakończy się sukcesem, a kampania zostanie ukończona.