Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 23 - Cmentarz w Avodany | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Na pobliskim cmentarzy, Lixius kontynuuje swoje dzieło powiększania armii nieumarłych.

W tej misji musisz pozbyć się wszystkich wrogów - Misja 23 - Cmentarz w Avodany | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

W tej misji musisz pozbyć się wszystkich wrogów. Będziesz znów walczył z pełną gamą wojsk nieumarłych. Tym razem wróg jest silny, liczny i na trudno dostępnych pozycjach.

Na cmentarz prowadzą dwa wąskie wejścia (1). Atak na pozycje wroga będzie wiązał się z ogromnymi stratami. Znacznie łatwiej jest czekać na wrogie jednostki. Największą przewagą jaką możesz zyskać, jest zablokowanie przynajmniej jednego wejścia, najlepiej południowego. Jeśli uda się tobie zatrzymać jednostkę wroga, przy pomocy Karric'a, zmusisz wojska nieumarłych do skorzystania z północnego wejścia lub do bezsensownego kręcenia się po cmentarzu. W tych przejściach są skrzynie ze zwojem błyskawicy. Trzymaj swoje jednostki blisko lokacji startowej (2), ponieważ jest to dobre miejsce, żeby się utrzymać.

Podobnie jak w poprzednich misjach, priorytetem są magowie, którzy zadają duże obrażenia na znaczne odległości. Wykorzystaj moździerze, strzelców i miotaczy toporów do ich eliminacji. W razie potrzeby wezwij dodatkowe jednostki tego typu. Dysponujesz sporą ilością wojowników, więc nie ma sensu przyzywać większej ilości jednostek walczących wręcz. Masz również do dyspozycji dziki. Warunki na mapie sprzyjają wyprowadzaniu potężnych szarż na jednostki wychodzące z cmentarza (3). Czekaj cierpliwie na wojska przeciwnika - nie staraj się zająć cmentarza, ponieważ jest to bardzo trudne i nieopłacalne.