Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vulpis, bohater Zielonoskórych w Hex Commander poradnik Hex Commander

Vulpis to nietypowy bohater, który jest niezwykle groźny na polu bitwy - Vulpis, bohater Zielonoskórych w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Vulpis to nietypowy bohater, który jest niezwykle groźny na polu bitwy. Potrafi szybko się poruszać i rzucać swoimi nożami na odległość 3 pól. Czyni go to bardzo niebezpiecznym wrogiem. Początkowa wartość pancerza nie jest wysoka, choć ma świetną ochronę przed atakami dystansowymi.

Największą zaletą jest system ruchu. Vulpis tworzy iluzję, w momencie gdy opuści pole, na którym zaczynał turę. Po wykonaniu ruchu oraz ataku, może cofnąć się do iluzji. Zanim to zrobi, może też poruszyć się iluzją w inne miejsce i wtedy przenieść się z powrotem. Czyni go to bardzo mobilną i defensywną jednostką. Może uderzyć silnego wroga i uciec unikając ataku wroga w następnej turze.

Vulpis'a można ulepszyć o następujące umiejętności:

  • Trening osobisty. Podnosi statystki, tak jak w przypadku ulepszania konkretnych oddziałów. Przede wszystkim rośnie jego ochrona przed atakami oraz zadawane obrażenia. Vulpis na maksymalnym poziomie może mieć nawet 150 punktów życia i zadawać 100 punktów obrażeń. Tym bohaterem będziesz kierował bardzo często, więc warto rozwinąć ta umiejętność.
  • Regeneracja. Bardzo przydatna umiejętność, choć Vulpis nie walczy w pierwszej linii i może łatwo uciec. Mimo wszystko, jest to bardzo przydatna umiejętność i warto zainwestować chociaż w jeden poziom. Frakcja zielonoskórych nie ma jednostek leczących, więc regeneracja twoich bohaterów jest bardzo ważna.
  • Przebicie pancerza. Vulpis jest w stanie podnieść swoje możliwości przebicia pancerza na jeszcze większą wartość. Jest to niezwykle przydatna umiejętność, choć bazowe 50% to i tak dużo, ale zadanie obrażeń z możliwością ominięcia 100% pancerza jest jeszcze lepsze. Warto sukcesywnie rozwijać tą umiejętność.
  • Dodatkowe złoto. Każda misja i zwycięstwo będzie nagradzane większą ilością złota. Warto wykupić kilka poziomów, zwłaszcza jeśli cierpisz na braki w złocie.
  • Zasięg magii. Zwiększa zasięg zwojów i eliksirów, które możesz używać w czasie bitwy.
  • Liczba czarów. Podnosi limit czarów lub eliksirów, których możesz użyć podczas jednej tury.