Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Guarg, bohater Zielonoskórych w Hex Commander poradnik Hex Commander

Potężny wojownik orków, który dołączy do twojej armii w 9 misji - Guarg, bohater Zielonoskórych w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Potężny wojownik orków, który dołączy do twojej armii w 9 misji. Jak typowy ork, zadaje dużo obrażeń oraz posiada sporo punktów życia. Na początku ma bardzo słaby pancerz do walki wręcz, ale posiada potężną ochronę przeciwko atakom dystansowym. Może poruszać się szybciej niż przeciętny ork, bo aż o 3 pola. Posiada dwie specjalne cechy. Pierwsza to możliwość ignorowania 50% pancerza wrogiej jednostki. Druga, niezwykle unikatowa, to możliwość ataku kilku jednostek, wokół jego aktualnej pozycji. W ten sposób może zniszczyć nawet 6 oddziałów, jeśli są dostatecznie osłabieni. Zawsze staraj się maksymalnie utylizować tą umiejętność i atakuj więcej niż jeden oddział. Jest to niezwykle użyteczny sposób, zwłaszcza gdy podniesiesz przebijanie pancerza do 100%.

Guarg'a można ulepszyć o następujące umiejętności:

  • Trening osobisty. Podnosi statystki, tak jak w przypadku ulepszania konkretnych oddziałów. Przede wszystkim rośnie ilość punktów zdrowia, jego ochrona przed atakami oraz zadawane obrażenia, ale różnica nie jest spektakularna. Warto zostawić to ulepszenie na później.
  • Regeneracja. Bardzo przydatna umiejętność, dzięki której wróg będzie miał problemy z zabiciem Guarg'a smoka. Niezwykle przydatna umiejętność, w którą warto zainwestować więcej niż jeden poziom. Frakcja zielonoskórych nie ma jednostek leczących, więc regeneracja twoich bohaterów jest bardzo ważna.
  • Przebicie pancerza. Bazowa wartość przebicia wynosi 50% i możesz podnieść tą umiejętność aż do 100% co jest niezwykle przydane. Połączenie tej umiejętności z możliwością atakowania kilku wrogów naraz to śmiertelne połączenie.
  • Zasięg magii. Zwiększa zasięg zwojów i eliksirów, które możesz używać w czasie bitwy.
  • Liczba czarów. Podnosi limit czarów lub eliksirów, których możesz użyć podczas jednej tury.