Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 1 - Żywot Najemnika | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Pierwsza misja zapozna cię z historią Thurvid'a, potężnego najemnika rasy krasnoludów.

Przez kilka następnych misji, gra zapozna cię z nowymi bohaterami tej kampanii - Misja 1 - Żywot Najemnika | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Przez kilka następnych misji, gra zapozna cię z nowymi bohaterami tej kampanii. Thurvid to pierwszy bohater którym pokierujesz w tym zadaniu. Scenariusz jest dość prosty i skupi się na wprowadzaniu nowego bohatera.

Thurvid posiada kilka unikatowych zdolności. Przede wszystkim, może on zmienić sposób ataku pomiędzy walką wręcz oraz atakiem dystansowym. W obu wypadkach zadaje on bardzo duże obrażenia, aż 60 punktów. Jego atak dystansowy ma zasięg 5 pól i spowalnia wrogów. Gdy walczy wręcz, zadaje więcej obrażeń rannym przeciwnikom, co jest szczególnie skuteczne, podczas dobijania silnych wrogów.

Na początku musisz rozprawić się z nacierającymi wilkami (1). Wykorzystaj atak dystansowy aby spowolnić wrogów i ustaw bohatera w pobliskim lesie. Użyj ataku wręcz, aby dobić jednostki, które się do ciebie zbliżą. Następnie podejdź do wilka alfa (2). Wykorzystaj najpierw atak dystansowy i trzymaj dystans.

Gdy uporasz się z wilkami, pobliska karawana zostanie zaatakowana przez gobliny (3). Możesz spróbować jak najszybciej włączyć się do walki wręcz, lub zacząć rzucać toporami z pobliskiego klifu. W ten sposób pomożesz krasnoludom w nierównej walce z goblinami.