Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zarabiać kryształy (gemy) w Hex Commander? poradnik Hex Commander

Kryształy to najważniejsza waluta w grze. Bez niej nie rozwiniesz swoich oddziałów lub bohatera, nie odblokujesz nowych budynków ani nowych jednostek. Na szczęście, gra oferuje wiele sposobów na zdobycie kryształów. Pamiętaj, zanim wydasz kryształy, dobrze przemyśl swój wydatek, ponieważ nie można cofnąć transakcji

  1. Przechodzenie misji. Za każdą ukończoną misję w trybie kampanii otrzymasz jeden kryształ (i trochę monet). Na początku to najlepszy i najszybszy sposób zdobycia kryształów i monet.
  2. Ponowne przechodzenie misji. Gra oferuję możliwość rozegrania tego samego scenariusza na zwiększonym poziomie trudności. Za ukończenie misji na poziomie średnim i trudnym, otrzymasz jeden kryształ i większe ilości monet. Umiejscowienie i kierunki ataku wroga się nie zmieniają, choć wzrasta liczebność i jakość jednostek. Warto najpierw przechodzić misję na wyższych poziomach trudności, gdy zaczniesz mieć problemy w późniejszych misjach kampanii.
1 - Jak zarabiać kryształy (gemy) w Hex Commander? - Hex Commander - poradnik do gry
  1. Jubiler. Jest to specjalny budynek, który pozwala zamienić twoje monety na kryształy i odwrotnie. Jeśli masz nadmiar monet lub wykonujesz misję na bardzo trudnym poziomie (za który dostajesz tylko monety), może to być stałe źródło przychodu kryształów, choć bardzo czasochłonne.
2 - Jak zarabiać kryształy (gemy) w Hex Commander? - Hex Commander - poradnik do gry
  1. Imperialny Market. Czyli sklep gry, gdzie możesz dokupić kryształy za prawdziwe pieniądze. Jeśli już zamieszasz skorzystać z tego ostatecznego rozwiązania, warto wybrać dwa specjalne ulepszenia, który są dostępne tylko w tym sklepie.