Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 7 - Jak kamień w wodę | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Wojska Vahan'a wracają z grupą górników do miejsca gdzie spadł tajemniczy głaz.

Po spotkaniu z nowym wrogiem, musisz pokonać kolejne zastępy szkieletów - Misja 7 - Jak kamień w wodę | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Po spotkaniu z nowym wrogiem, musisz pokonać kolejne zastępy szkieletów. Musisz się zmierzyć z ich dowódcą - Sialuv (1). Posiad bardzo dużo punktów życia, jest odporny na magię i zatruwa wrogów. Na początku omijaj go szerokim łukiem, ale wkrótce się nim zajmiesz.

Twoje siły zaczynają na południu (2), od miejsca gdzie rozbił się głaz. Ta grupa z łatwością może poradzić sobie z wolnymi oddziałami szkieletów. Problemem jest Sialuv, ale w dość prosty sposób można sobie z nim poradzić. Wystarczy, że zaatakujesz go Thurvid'em z dystansu i spowolnisz króla szkieletów. Następnie, użyj górników i wszystkie oddziały dystansowe (3). Zanim pozostałe szkielety zdążą mu pomóc, będzie po wszystkim. Na każdej stronie zadbaj, aby twoje oddziały czekały w lesie na wrogów i wykorzystaj umiejętność górników, żeby z łatwością rozprawić się z wrogiem.