Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 28 - Płomienny Ołtarz | Kampania Zielonoskórych (Orków) w Hex Commander poradnik Hex Commander

Seirth nie spoczywa w swoich wysiłkach. Pragnie zdobyć zwój i przypuszcza nocny atak na twój obóz.

Zostałeś zaskoczony przez wojska wroga, ale twoja armii jest gotowa do walki - Misja 28 - Płomienny Ołtarz | Kampania Zielonoskórych (Orków) w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Zostałeś zaskoczony przez wojska wroga, ale twoja armii jest gotowa do walki. Musisz zadbać o stworzenie odpowiedniej linii obronnej. Na szczęście część twoich wojsk jest już na dobrych pozycjach.

Wróg będzie nadciągał w wielkiej ilości od południa (1). Będą to mieszane oddziały ludzi, choć zamiast zwykłych magów nadal będą gradobójcy (2). Niezwykle trudnymi wrogiem będzie sam Seirth (3), ponieważ ma duży zasięg oraz zadaje spore obrażenia, które unieruchamiają cel. Najpierw uporaj się z pierwszą linią wroga, a potem koniecznie weź go na celownik. Im dłużej pozwolisz mu walczyć w tej misji, tym trudniej będzie ci utrzymać swoje wojska przeciwko jego siepaczom.

Twoja prawa strona, tuż przy ołtarzu jest dobrze rozstawiona (4). Magowie są na najwyższym poziomie doświadczenia i potrafią wyeliminować większość oddziałów jedną salwą. Ustaw tutaj kolejnego maga/łucznika/Vulpisa. Ten ostatni, w połączeniu ze smokiem, może się przydać w rajdzie na Seirth'a. Jeśli obaj zaatakują przynajmniej dwa razy, wrogi heros powinien się wycofać.

W między czasie trzymaj linię obrony tuż poniżej obozu, przy ogniskach (5). Pierwsza linia powinna być mieszana: jednostka walcząca wręcz, obok pikinier, znów jednostka walcząca wręcz itd. Tuż za nimi ustaw wszystkie jednostki dystansowe. Aktywnie korzystaj ze umiejętności specjalnej szamanów i wzmacniaj najsłabsze jednostki na pierwszej linii. W razie problemów wykorzystaj zwój Deszcz Ognia na największe skupisko wroga. W razie problemów, wycofaj się wyżej, do obszaru gdzie są pozostali magowie.