Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Smok Ildus, bohater Zielonoskórych w Hex Commander poradnik Hex Commander

Smok Ildus to twój pierwszy bohater, którym zaczniesz kampanię zielonoskórych - Smok Ildus, bohater Zielonoskórych w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Smok Ildus to twój pierwszy bohater, którym zaczniesz kampanię zielonoskórych. Jest to bardzo silna bestia, o dużej wytrzymałości oraz świetnym pancerzu. Zadaje dużo obrażeń, choć ma zasięg tylko 2 pól. Wyróżnia go kilka innych cech. Potrafi poruszać się aż o 5 pól i ignorować wiele przeszkód terenowych (np. stok wzgórza, gdzie inne jednostki nie mogą przejść przez takie pole) lub wlatywać bezpośrednio na mury lub wieże.

Co więcej, jego ataki podpalają wrogów (zadają 10 punków obrażeń), a gdy cel zginie, podpalenie przenosi się na sąsiednie jednostki wroga. Ten zestaw umiejętności czyni go bardzo niebezpiecznym i wszechstronnym. Jest idealny do ataku dużych zgrupowań (do roznoszenia efektu podpalenia) lub szybkiego ataku na tyły wroga, aby zniszczyć machiny oblężnicze, medyków lub inne niebezpieczne oddziały.

Ildus'a można ulepszyć o następujące umiejętności:

  • Trening osobisty. Podnosi statystki, tak jak w przypadku ulepszania konkretnych oddziałów. Przede wszystkim rośnie jego ochrona przed atakami oraz zadawane obrażenia. Warto zostawić to ulepszenie na później.
  • Regeneracja. Bardzo przydatna umiejętność, dzięki której wróg będzie miał problemy z pokonaniem smoka. Jest to bardzo wydajna umiejętność, warto zainwestować chociaż w jeden poziom. Frakcja zielonoskórych nie ma jednostek leczących, więc regeneracja twoich bohaterów jest bardzo ważna.
  • Smoczy ogień. Unikatowa umiejętność smoka, zwiększa liczbę celów, które będą podpalone po śmierci już podpalonego wroga. Bardzo przydatne podczas potyczek z dużą ilością wrogów. Warto wykupić ta umiejętność przynajmniej na 1 lub 2 poziom.
  • Dodatkowa obrona. Ta umiejętność jeszcze bardziej zwiększa pancerz Ildusa. Wartościowa umiejętność, ale warto wykupić ja później. Smok ma i tak dużą ochronę przed atakami.
  • Zasięg magii. Zwiększa zasięg zwojów i eliksirów, które możesz używać w czasie bitwy.
  • Liczba czarów. Podnosi limit czarów lub eliksirów, których możesz użyć podczas jednej tury.