Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 9 - Podstarzały wynalazca | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Udajesz się na poszukiwania Karric'a, kolejnego bohatera krasnoludów, który ma dołączyć do twoich wojsk.

Karric został zaskoczony prze siły elfów, z którymi musisz się teraz zmierzyć - Misja 9 - Podstarzały wynalazca | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Karric został zaskoczony prze siły elfów, z którymi musisz się teraz zmierzyć. Ich wojska będą nacierać na twoje pozycji, ale wykorzysta nowe umiejętności Karrci'a, aby ich pokonać.

Karric może dwa razy zaatakować na odległość 5 pól. Oba ataki są unikatowe, po wykonaniu pierwszego, nie możesz się już ruszyć. Pierwszy atak unieruchamia jednostkę na 3 tury. Drugi zadaje nie tylko obrażenia, ale nakładają efekt kwasu i zadaje 20 obrażeń przez 4 tury. W ten sposób możesz dostosować pole bitwy. Karric może skutecznie rozprawić się z silnie opancerzonym lub ufortyfikowanym wrogiem. Może również powstrzymać silnego wroga lub natarcie całej grupy, atakiem w wrażliwy cel.

Karric i Thurvid niech atakują jednostki na drodze, tak, aby jak najmniejsza ilość wojowników dotarła do twoich pozycji (1). Następnie Vahan wraz z młotogrzmotami nawiąże walkę z piechotą elfów (2). Sporym kłopotem będą łucznicy, którzy zaatakują ze wzgórz (3). Wykorzystaj swoich strzelców (4), aby zniwelować przewagę ich pozycji oraz bonus do obrony za przybywanie w lesie. W razie kłopotów, sprowadź dodatkowych strzelców oraz górników, aby pomogli ci w walce z piechotą wroga. Metodycznie eliminuj oddziały wroga i staraj się jak najszybciej pokonać strzelców. Inaczej, będziesz musiał liczyć się z dużymi stratami.