Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 2 - Żywot Generała | Kampania Krasnoludów w Hex Commander poradnik Hex Commander

W międzyczasie, krasnoludzki generał, Vahan, musi sprostać nietypowej sytuacji.

Obejmiesz kontrolę nad Vahanem, kolejnym bohaterem armii krasnoludów - Misja 2 - Żywot Generała | Kampania Krasnoludów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry

Obejmiesz kontrolę nad Vahan'em, kolejnym bohaterem armii krasnoludów. Jest to bardzo silna postać. Rozpoczyna kampanię z 140 punktami życia, oraz dużym pancerzem i 50 punktami obrażeń. Jego atak zmusza obniża wartość bojową wroga. Oprócz tego, w następnej turze, przeciwnik zaatakuje Vahan'a zamiast innych sojuszników.

Rozpoczynasz misję na południu (1), nieopodal wojsk sojuszniczych. Masz na razie pod kontrolą Vahan'a oraz jednostki ciężko opancerzonej piechoty krasnoludzkiej. Na północy, za rzeką, czeka kilka oddziałów krasnoludzkich miotaczy toporów (2). Mają oni duży zasięg (5 pól) oraz atak. Świetnie nadają się do likwidowania słabo opancerzonych oddziałów. Jednak sami, nie wy

Ataki na ich pozycje nastąpią z 3 stron: z północy, ze wschodu, oraz z zachodu. Na początek, umieść swoich strzelców w lasach i trzymaj ich z dala od mostu. Jeśli dojdzie do wymiany ognia z goblinami na moście (3), potyczka będzie się niepotrzebnie przedłużać. Przeciwnik dysponuje przewagą liczebną, a ty musisz ją zredukować.

Wróg będzie pędził w twoja stronę, więc zwab go na otwartą przestrzeń. Wykorzystaj swoich piechurów, którzy mają silny pancerz zarówno przed atakami dystansowymi oraz w walce wręcz. Śmiało korzystaj z pomocy Vahan'a i atakuj nim najsilniejsze jednostki, lub takie, które mogą zagrozić twoim strzelcom.