Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hex Commander - poradnik do gry

Hex Commander - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Balista i Skorpion | Opis jednostek Elfów w Hex Commander poradnik Hex Commander

Balisty i Skorpiony to potężne jednostki dystansowe, ale bardzo wrażliwe na ataki wroga. - Balista i Skorpion | Opis jednostek Elfów w Hex Commander - Hex Commander - poradnik do gry
Balisty i Skorpiony to potężne jednostki dystansowe, ale bardzo wrażliwe na ataki wroga.

Są to najsilniejsze jednostki dystansowe. W każdym oddziale jest tylko jeden "człowiek", więc punkty zdrowia nie wpływają na atak tej jednostki. Z drugiej strony, jest to bardzo delikatny oddział, który szybko padnie od ataków wroga. Oba oddziały charakteryzują się silnym atakiem i oraz bardzo dużym zasięgiem. Są to najlepsze jednostki do zadawania obrażeń i eliminacji najgroźniejszych wrogów.

Balista strzela dalej (2-8 pól), choć ma trochę słabszy atak od Skropiona (70 obrażeń). Nie może jednak atakować sąsiedniego pola. Z kolei Skorpion ma większe zadawane obrażenia (90 obrażeń), ale krótszy zasięg maksymalny (6 pól), ale może tak jak Łucznik, atakować sąsiadujące jednostki. Machiny oblężnicze nie mogą w tej samej turze ruszyć się i zaatakować. Są bardzo wolne (ruch o 3 pola na drodze; wszędzie indziej tylko 1 pole) i nie mają żadnego pancerza. Musisz je chronić i trzymać z dala od wrogów, zwłaszcza mobilnych jednostek (Kawaleria, Wilki, Magowie).