Twierdza w Might & Magic Heroes VII - Bohaterowie i specjalizacje | Twierdza
Aktualizacja:
Wybierając Twierdzę podczas potyczek z komputerem lub w grze wieloosobowej będziesz dysponował na początku przygody jednym z jedenastu bohaterów. Odpowiedni wybór może pomóc ci na początku lub w późniejszej fazie gry. Większość specjalizacji herosów twierdzy skupia się na rekrutacji dodatkowych jednostek, Okrzykach Bojowych lub Magii Powietrza. Jeśli zastanawiasz się jakiego bohatera wybrać, pomyśl nad Yogiem, który posiada zdolność Władca Cyklopów. Jest to bardzo dobry wybór na późniejszy etap gry, gdy Cyklopami będziesz już dysponował. Najważniejsze, że nie jest to zdolność Zarządcy i będziesz mógł normalnie korzystać z bohatera. Pozytywnie wyróżniającymi się bohaterami są także Kente oraz Amari.
Bohater | Specjalizacja | Opis |
![]() Kente
| ![]() Mistrz Okrzyków Bojowych
| Bohater zaczyna z Okrzykami Bojowymi na poziomie nowicjusza i zdolnością Zmiażdżenie. |
![]() Amari
| ![]() Adept Piorunów
| Bohater zaczyna z umiejętnością Magia Powietrza na poziomie nowicjusza i zaklęciem Wybuch Błyskawicy. Zaklęcie jest rzucane o jeden poziom wyżej, niż aktualny poziom tej szkoły. |
![]() Anga
| ![]() Mistrz Magii Powietrza
| Bohater ma +6 Magii, gdy rzuca zaklęcia Magii Powietrza. |
![]() Bilashi
| ![]() Odporność na Ból
| Bohater zaczyna z premią +4 do Obrony. |
![]() Drakon
| ![]() Wódz Gnolli
| Zarządca: +12 do przyrostu Gnolli i Gnolli Łowców w strefie wpływów tego miasta. |
![]() Gird
| ![]() Tkacz Zaklęć
| Bohater zaczyna z premią +4 do Magii. |
![]() Mistrz Magii Ziemi
| ![]() Mistrz Magii Ziemi
| Bohater ma +6 Magii, gdy rzuca zaklęcia Magii Ziemi. |
![]() Kibwe
| ![]() Adept Kamiennej Skóry
| Bohater zaczyna z umiejętnością Magia Ziemi na poziomie nowicjusza i zaklęciem Kamienna Skóra. Zaklęcie jest rzucane o jeden poziom wyżej niż aktualny poziom tej szkoły. |
![]() Reem
| ![]() Wódz Centaurów
| Zarządca: +3 do przyrostu Centaurów i Centaurów Łupieżców w obszarze kontrolowanym przez miasto. |
![]() Shani
| ![]() Generał Orków
| Zarządca: +6 do przyrostu Siepaczy i Miażdżycieli w strefie wpływów tego miasta. |
![]() Yog
| ![]() Władca Cyklopów
| +8 do Ataku i +8 do Obrony dla Cyklopów i Oszalałych Cyklopów. |
Komentarze czytelników
Jas125 Junior
To jakaś bzdura. Zamknęło mi bohatera między bramami i nie mogę dostać się do Jengo. Co za baran wymyśla takie utrudnienia. No i co teraz?
lizak18 Junior
3 razy było podejście i nadal mnie zamyka, zaliczone wszystkie misje, raz pierwsza walka z Jengo postacią Imani, druga próba Reem a i tak mnie zamyka.
Mutant z Krainy OZ Legend
Gra oryginalna i zaktualizowana? Mnie dziwia wszelkie takie problemy, nie spotkal mnie ani jeden podczas gry.
redis Junior
To jakaś bzdura. Zamknęło mi bohatera między bramami i nie mogę dostać się do Jengo. No i co teraz? Czy ktoś znalazł rozwiązanie ?
PiotrHolandia Junior
Witam.
Ten sam problem posiadam z końcem misji, najpierw mnie zamknęli a potem po użyciu powrotu do miasta nie idzie przejść przez te 2 płoty.
Ktoś coś??
Paolo60 Junior
Bramy Jengo. Trzeba oszukać i uruchomić nielegalny teleport. Na tę jedną okazję. Gdzieś znalazłem w sieci jak zmienić odpowiedni plik INI.
KamilB. Generał
Poradnik z masa iloscia bledow i glupich podpowiedzi, zwlaszcza jesli chodzi o watek nekropolii.
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.






















