Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Szybka podróż - jak się przemieszczać? Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Kronik Myrtany opisuje sposoby na szybką podróż.

Ostatnia aktualizacja: 12 stycznia 2022

Na tej stronie poradnika do Kronik Myrtany opisujemy dostępne rodzaje szybkiej podróży. Warto podkreślić, że opcja błyskawicznego przemieszczania się jest w pełni dostępna dopiero od 2 rozdziału. Wtedy to fabularnie opuścicie okolice Silbach i wyruszycie w otwarty świat bez ograniczeń.

Gońcy Araxos

Gońcy Araxos są rozsiani po całym Archolos i łączą najważniejsze miejsca na wyspie. Dzięki nim możecie się dostać w mgnieniu oka tam, gdzie chcecie. Za 10 sztuk złota możecie się wybrać do:

 1. kopalni królewskiej,
 2. miasta Archolos,
 3. winnica Valeria,
 4. winnicy Rity,
 5. farmy Bermara,
 6. obozu węglarzy,
 7. kopalni Gildii Kupieckiej,
 8. wioski Silbach.
O ile gońcy Araxos poruszają się po lądzie, tak przewoźnicy oferują podróż łodzią - Kroniki Myrtany: Szybka podróż - jak się przemieszczać? - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Przewoźnicy

O ile gońcy Araxos poruszają się po lądzie, tak przewoźnicy oferują podróż łodzią. Jeżeli chcecie się szybko dostać do jakiegoś miejsca położonego na wybrzeżu, to powinniście się udać właśnie do nich. Za 10 sztuk złota zawiozą Was do:

 1. Ustronia żeglarza,
 2. lasu w Silbach,
 3. Bursztynowego Wybrzeża,
 4. stoczni (miasto Archolos),
 5. portu (miasto Archolos).
Portale są rozsiane po całym świecie - Kroniki Myrtany: Szybka podróż - jak się przemieszczać? - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Portale

Portale są rozsiane po całym świecie. Możecie je odkryć podczas eksploracji lub w trakcie wykonywania misji. Poznacie je po czerwonym pentagramie na podłodze. Aby z nich skorzystać należy posiadać odpowiedni kamień teleportacyjny. Jak zdobyć dwa pierwsze dowiecie się na osobnych stronach poradnika: Nikt nie zostaje z tyłu oraz Trzy prace alchemika.

UWAGA

Niestety szybka podróż jest możliwa jedynie z okolic teleportu. Ponadto można się przemieszczać tylko pomiędzy miejscami, do których posiadacie kamienie. Nie wystarczy ich odkryć.

UWAGA - Kroniki Myrtany: Szybka podróż - jak się przemieszczać? - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Przewodnicy (prawie szybka podróż)

UWAGA

Nie jest to tradycyjna szybka podróż. Korzystając z usług przewodników nie przeteleportujecie się nagle do celu. Oni nas tam jedynie zaprowadzą, całą drogę musicie odbyć fizycznie.

Przewodnicy to forma podróży zarezerwowana dla miasta Archolos - Kroniki Myrtany: Szybka podróż - jak się przemieszczać? - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Przewodnicy to forma podróży zarezerwowana dla miasta Archolos. Jest ono dość duże, szczególnie, jeżeli potrzeba przejść z jednego końca na drugi. Nie znając go dobrze, można czasami się pogubić. Kupno mapy w dużym stopniu niweluje ten problem, ale jeżeli nie chcecie szukać ważnych miejsc samodzielnie, to z pomocą przychodzą przewodnicy. Za niewielką opłatą (5 sztuk złota) zaprowadzą Was do kluczowych lokacji:

 1. Syreni Lament (Karczma Helgi),
 2. Pęknięta Struna (Karczma Gerstanda),
 3. Gildia Kupiecka,
 4. koszary,
 5. dzielnica rzemieślników,
 6. plac targowy,
 7. plac rybny,
 8. slumsy,
 9. stocznia,
 10. kaplica Adanosa,
 11. świątynia Innosa,
 12. brama zachodnia,
 13. brama wschodnia.