Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Pijany przewodnik - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie znajdziecie opis zadania Pijany przewodnik z moda Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 24 stycznia 2022

Poniżej znajdziecie solucję zadania Pijany przewodnik, które możecie znaleźć w modzie Kroniki Myrtany. Otmar potrzebuje pomocy.

Nagroda: 700 exp, zwrot kosztów (5 sztuk złota), Pierścień południowca (+ 3 zręczność, +5 obrona przed ogniem, + 5 premia do walki bronią dwuręczną

Na placu przed Gildią kupiecką Araxos znajduje się Otmar. Mężczyzna chce, abyście znaleźli pijanego przewodnika, przez którego spadają dochody.

UWAGA - Kroniki Myrtany: Pijany przewodnik - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

UWAGA

Jeżeli wykonacie to zadanie i dołączycie do Gildii Araxos, to Lorenzo nie będzie zadowolony i Was z tego powodu upomni. Jednakże nie niesie to żadnych innych negatywnych konsekwencji.

Aby znaleźć przewodnika możecie udać się do karczmy Helgi i zaczerpnąć u niej języka lub udać się do niego bezpośrednio.

Okazuje się, ze poszukiwany przewodnik znajduje się w porcie, nieopodal dużego budowanego domu - pomiędzy targiem rybnym, a domem kartografa - Kroniki Myrtany: Pijany przewodnik - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Okazuje się, ze poszukiwany przewodnik znajduje się w porcie, nieopodal dużego budowanego domu - pomiędzy targiem rybnym, a domem kartografa. Zapłaćcie mu, aby Was gdzieś zaprowadził. Zaktualizuje się wtedy dziennik. Możecie wracać do zleceniodawcy.

Nie śpieszcie się jednak. Jeżeli zostaniecie z przewodnikiem nieco dłużej, albo odejdziecie od niego, ale nie zainicjujecie rozmowy z Otmarem, to dostaniecie dodatkowe 250 exp. Dowiecie się z wpisu lub zobaczycie na własne oczy, że przewodnik położył się na ziemi i zasnął.