Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Gambit Królewski - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Poniżej znajdziecie opis misji Gambit Królewski, jest to jedno z zadań, na które możecie natrafić w modzie Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 20 stycznia 2022

Ta strona zawiera opis przejścia zadania Gambit Królewski w modzie Kroniki Myrtany. Waszym zadaniem jest znaleźć książkę Prawidła Szachowe dla Kuno.

Za to zadanie można dostać nagrodę w postaci referencji lub złota!

Nagroda: 700 exp; 25 sztuk złota + referencje/65 sztuk złota

Przy dzielnicy kupieckiej można zauważyć dwójkę mężczyzn grającą w szachy.

Zaczepi Was jeden z nich - Kuno - Kroniki Myrtany: Gambit Królewski - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Zaczepi Was jeden z nich - Kuno. Poprosi o znalezienie dla niego książki Prawidła szachowe.

Porozmawiajcie z mężczyzną siedzącym obok (Leon). Dowiecie się od niego skąd można zdobyć tom. Księgę można nabyć u notariusza Mateya (więcej o nim w zadaniu Obywatel Marvin) za 50 sztuk złota. Znacznie lepiej jest ją jednak dostać za darmo.

W tym celu udajcie się do miejskiej kaplicy magów wody i porozmawiajcie z Patracjanem.

Mężczyzna zgodzi się oddać księgę, o ile zapalicie koksowniki w slumsach - Kroniki Myrtany: Gambit Królewski - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Mężczyzna zgodzi się oddać księgę, o ile zapalicie koksowniki w slumsach. Mag przekaże Wam pochodnie. Nie pozostaje nic innego, jak udać się do dzielnicy biedoty.

UWAGA

Jeżeli poprosicie Patracjana o błogosławieństwo, to Wasza mana zwiększy się o 1.

Należy wyszukać koksowniki i wejść z nimi w interakcję trzymając pochodnię - Kroniki Myrtany: Gambit Królewski - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Należy wyszukać koksowniki i wejść z nimi w interakcję trzymając pochodnię. Aby zaliczyć zadanie nie trzeba zapalić ich wszystkich, o wystarczającej liczbie powiadomi Was dziennik.

Jak już je rozpalicie, należy wrócić do maga, da Wam w nagrodę księgę.

Kuno nie spodoba się to, co w niej przeczyta i nie da Wam żadnej nagrody. Dlatego należy udać się do Leona i poinformować go o wykonaniu misji.

Mężczyzna jest słownym człowiekiem i da Wam zarówno referencje jak i mały bonus pieniężny.