Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Farmerzy - lista wszystkich Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do moda Kroniki Myrtany przeczytacie o ciekawych losowych spotkaniach z mieszkańcami wioski Silbach.

Ostatnia aktualizacja: 3 sierpnia 2022

Ta strona poradnika do Kronik Myrtany przedstawia możliwe losowe spotkania, które możecie przeżyć w Silbach oraz okolicach wioski. Nie są to zadania, ale interakcje te są ciekawe i często niosą ze sobą nagrody.

Wściekły farmer

Nagroda: 175 exp (50 exp za pokonanie go i 125 exp za rozmowę po walce)

Wściekłego farmera możecie spotkać za drzewem, znajdującym się nieopodal chaty rzeźnika.

Nie jest on zadowolony z obecności nowych ludzi w wiosce i Was zaatakuje - Kroniki Myrtany: Farmerzy - lista wszystkich - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Nie jest on zadowolony z obecności nowych ludzi w wiosce i Was zaatakuje. Jeżeli wygracie i z nim porozmawiacie po potyczce, to dostaniecie doświadczenie.

Farmer z baraniną

Tak naprawdę "imię" tego NPC brzmi po prostu "farmer", ale ma on do zaoferowania bardzo tanio sporo baraniny. Za jedyne 5 sztuk złota sprzeda Wam 6 sztuk mięsa. Warto kupić. Zaczepi bohatera koło mostu, naprzeciwko karczmy.

Nagroda : 100 exp, 13 sztuk złota - Kroniki Myrtany: Farmerzy - lista wszystkich - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Jens

Nagroda : 100 exp, 13 sztuk złota

Chata Jensa znajduje się pomiędzy polami, niedaleko dyń, przy drodze łączącej bramę północną z wschodnią. Dom poznacie po zabrudzeniu w progu.

Mężczyzna uzna, że to Wy zabrudziliście mu mieszkanie i w ramach rekompensaty powinniście je posprzątać - Kroniki Myrtany: Farmerzy - lista wszystkich - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Mężczyzna uzna, że to Wy zabrudziliście mu mieszkanie i w ramach rekompensaty powinniście je posprzątać. Niezgoda spowoduje potyczkę, warto jednak przystać na żądanie, gdyż dostaniecie za to więcej doświadczenia oraz kilka sztuk złota.

Farmer da Wam szczotkę, której należy użyć z poziomu ekwipunku przy zabrudzeniu.

Stary farmer

Nagroda: 75 exp, 15 sztuk złota, 2 rośliny lecznicze, niebieski bez, 4 chwasty

Za zabudowaniami, przed bramą wschodnią, można spotkać starego farmera - Kroniki Myrtany: Farmerzy - lista wszystkich - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Za zabudowaniami, przed bramą wschodnią, można spotkać starego farmera. Poprosi on Was o zabranie od niego chwastów. Powinniście się zgodzić, gdyż dostaniecie doświadczenie, trochę złota i kilka ziół.

Farmerzy z dynią

Nagroda: 50 exp, dynia

Niedaleko bramy północnej, za polami, można spotkać dwóch farmerów. Sprzeczają się o to czy dynia jest owocem czy warzywem. Poproszą Was o opinię. Niezależnie od tego, po której stronie staniecie, nagroda będzie taka sama.

Nagroda: 125 exp, przepis zupa rybna z ziołami - Kroniki Myrtany: Farmerzy - lista wszystkich - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Głodny farmer

Nagroda: 125 exp, przepis zupa rybna z ziołami

Tak naprawdę "imię" tego NPC to "farmer", jednak poprosi Was o ugotowanie mu posiłku. Podzieli się przepisem na zupę rybną z ziołami oraz da składniki. Jego chata znajduje się przy zachodniej bramie.

Po ugotowaniu potrawy możecie okłamać mężczyznę, że zupa się nie udała - Kroniki Myrtany: Farmerzy - lista wszystkich - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Po ugotowaniu potrawy możecie okłamać mężczyznę, że zupa się nie udała. Nie da Wam to jednak żadnych korzyści, poza posiłkiem. O wiele lepiej jest oddać jedzenie "zleceniodawcy".

Farmer ścinający drzewo

Nagroda: wzrost o 5 pkt. statystyki wydobywanie

Za wschodnią bramą zaczepi Was farmer ścinający drzewo. Możecie się go wypytać o to co robi. W nagrodę o 5 pkt. wzrośnie Wasza statystyka wydobywanie. Koło niego znajduje się topór drwala, pozwalający pozyskiwać drewno.

Nagroda: 50 exp - Kroniki Myrtany: Farmerzy - lista wszystkich - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Zdezorientowany farmer

Nagroda: 50 exp

Po zakończeniu zadania głównego Bez śladu, istnieje spora szansa, że podczas poruszania się po wiosce Silbach zaczepi Was Zdezorientowany farmer. Rozmowa z nim jest dziwna i nie ma znaczenia, jakie opcje dialogowe wybierzecie.

Nagroda: 50 exp, przepis na zupę z chwastów - Kroniki Myrtany: Farmerzy - lista wszystkich - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Biedny farmer

Nagroda: 50 exp, przepis na zupę z chwastów

Za chatami w okolicach stodoły Otho można spotkać Biednego farmera. Mężczyzna zaoferuje sprzedaż przepisu kucharskiego za 50 sztuk złota.

Okazuje się, że sprzedał Wam przepis na zupę z chwastów - Kroniki Myrtany: Farmerzy - lista wszystkich - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Okazuje się, że sprzedał Wam przepis na zupę z chwastów. Możecie u niego również kupić "składniki". Przepędźcie oszusta i pobijcie (w celu odzyskania utraconych pieniędzy). Nie ma za to żadnych konsekwencji.

Pete

Nagroda: 100 exp, 20 sztuk złota

Przy bramie zachodniej, koło domu, możecie spotkać farmera Petea - Kroniki Myrtany: Farmerzy - lista wszystkich - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Przy bramie zachodniej, koło domu, możecie spotkać farmera Pete'a. Poprosi Was o 2 kawałki sera - dla siebie oraz jego zwierzaczka szczura. Jeżeli mu przyniesiecie jedzenie, to otrzymacie w zamian nieco złota oraz doświadczenie.

Hałaśliwy farmer

Nagroda: 150 exp, 100 sztuk złota

Jeżeli w 3 rozdziale zaglądniecie do wioski Silbach, to nad rzeką będziecie mogli spotkać hałaśliwego farmera - Kroniki Myrtany: Farmerzy - lista wszystkich - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Jeżeli w 3 rozdziale zaglądniecie do wioski Silbach, to nad rzeką będziecie mogli spotkać hałaśliwego farmera. Nieopodal koło domu stoi mężczyzna, któremu przeszkadza donośna gra na rogu. Porozmawiajcie z nim i wróćcie do "muzyka".

Sprawę możecie załatwić na dwa sposoby. Pobijcie farmera (120 exp za zwycięstwo) lub dajcie mu 50 sztuk złota. Teraz wróćcie do zleceniodawcy. Niezależnie od wybranej ścieżki, nagroda zawsze będzie taka sama.

Pobita farmerka

Nagroda: 150 exp, 57 sztuk złota

Idąc od strony miasta Archolos, przy wschodniej bramie, zaraz za myśliwym Cardenem, zostanie napadnięta farmerka - Kroniki Myrtany: Farmerzy - lista wszystkich - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Idąc od strony miasta Archolos, przy wschodniej bramie, zaraz za myśliwym Cardenem, zostanie napadnięta farmerka. Możecie jej pomóc. Porozmawiajcie z nią po pokonaniu uchodźców, a dostaniecie nagrodę.