Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Współpraca z Ramhą - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie znajdziecie solucję do zadania Współpraca z Ramhą w modzie Kroniki Myrtany. Jest to misja dla Gildii Araxos – Garos, Adelard, magiczny korzeń.

Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2022

Poniżej przeczytacie opis zadania Współpraca z Ramhą z Moda Kroniki Myrtany. Jest to zlecenie dla członka Gildii Kupieckiej. Garos potrzebuje pomocy.

Nagroda: 750 exp, 250 sztuk złota

Jeżeli porozmawiacie z Lorenzo o możliwości awansu, to skieruje Was do Garosa oraz Adelarda. Od tej pory możecie zajrzeć do obu najemników i zapytać się ich o zadania.

Garos znajduje się przed siedzibą Lorenzo. Jest to to ta sama osoba, która wydaje nagrody za ubite bestie.

Mężczyzna powie Wam, że gildia chce rozpocząć współpracę z alchemiczką Ramhą, ale wcześniej musicie wykonać dla niej pewne zadanie - Kroniki Myrtany: Współpraca z Ramhą - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Mężczyzna powie Wam, że gildia chce rozpocząć współpracę z alchemiczką Ramhą, ale wcześniej musicie wykonać dla niej pewne zadanie. Udajcie się do jej sklepu. Znajduje się on pod murami obiegającymi stare miasto. Kobieta jest na piętrze.

Poprosi Was o spotkanie w okolicach kopalni złota gildii Araxos - Kroniki Myrtany: Współpraca z Ramhą - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Poprosi Was o spotkanie w okolicach kopalni złota gildii Araxos. Najłatwiej się tam udać z jednym z gońców. Będzie na Was czekać razem z Figaro (cyrulik) pod kamiennym łukiem za kopalnią.

Po podejściu do nich, Figaro Was zaczepi i poinformuje, że wie, gdzie jest korzeń, którego szukacie. Udajcie się za Ramhą w wyznaczone miejsce. Kobieta powie Wam, że roślina zwabia zwierzęta podczas wyciągania jej z ziemi. Musicie pilnować alchemiczki.

Od tego momentu możecie się spodziewać fal przeciwników. W pierwszej turze napadną Was dwa ścierwojady. Następnie możecie się spodziewać czterech wilków.

Ostatnim wrogiem jest niedźwiedź - Kroniki Myrtany: Współpraca z Ramhą - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Ostatnim wrogiem jest niedźwiedź. To silny przeciwnik. Jeżeli nie jesteście sobie z nim w stanie poradzić, to wskoczcie na półkę skalną po prawej stronie (stojąc plecami do Ramhy). Z tej pozycji możecie pokonać zwierzę z dystansu, używając strzał lub czarów.

Teraz wróćcie do zleceniodawczyni. W wyniku eksperymentu kobieta zemdleje. Pójdźcie do Figaro po pomoc. Mężczyzna obudzi Ramhę, a ta obieca współpracować z gildią.

Teraz możecie wrócić do Garosa po nagrodę.