Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Straż nocna - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie znajdziecie solucję do zadania Straż nocna w modzie Kroniki Myrtany. Jest to zadanie dla Gildii Araxos.

Ostatnia aktualizacja: 6 czerwca 2022

Poniżej znajdziecie solucję misji Straż Nocna. Zadanie to możecie wykonać w modzie Kroniki Myrtany, po dołączeniu do Gildii Kupieckiej.

Nagroda: 1500 exp + 300 exp za odniesienie skrzyń, 400 sztuk złota

Po przyjęciu do Araxos, przed siedzibą organizacji zaczepi Was Otmar. Poprosi o pomoc w wyładowaniu statku. Udajcie się w nocy do portu. Tam będzie już na Was czekał Fulko.

Nieważne jaką opcję wybierzecie w rozmowie z mężczyzną - wejdźcie na statek i zabierzcie skrzynie - Kroniki Myrtany: Straż nocna - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Nieważne jaką opcję wybierzecie w rozmowie z mężczyzną - wejdźcie na statek i zabierzcie skrzynie.

Idźcie teraz za mężczyznami do magazynu w slumsach - Kroniki Myrtany: Straż nocna - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Idźcie teraz za mężczyznami do magazynu w slumsach. Tam złóżcie towar w skrzyni.

Po wyjściu zaczepi Was strażnik Sigund - Kroniki Myrtany: Straż nocna - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Po wyjściu zaczepi Was strażnik Sigund. Możecie mu dać łapówkę, ale dużo lepszą opcją jest okłamanie go, że przenosicie oliwę.

Następnie powtórzcie proces z początku misji. Idźcie z mężczyznami na statek, weźcie skrzynie, a potem wróćcie złożyć ładunek do magazynu. Po drodze spotkacie Otmara, który pochwali Was, jeżeli okłamaliście strażnika.

Po wyjściu ze składu spotkacie się z zaniepokojonym obywatelem. Dowiecie się również co przenosicie.

Ponownie idźcie na statek, weźcie towar oraz wróćcie do magazynu. Okazuje się, że został okradziony. Po rozmowie z Otmarem odłóżcie towar i udajcie się złożyć raport Lorenzo.