Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Praca dla kowala - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Poniżej znajdziecie solucję zadania praca dla kowala, które możecie otrzymać w modzie Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 31 stycznia 2022

Na tej stronie znajdziecie opis zadania Praca dla kowala w modzie Kroniki Myrtany. Jest to jedna z misji, która umożliwi Wam zostanie czeladnikiem - więcej o tym dowiecie się na stronie Czeladnik - jak zostać?

Nagroda: 500 exp, możliwość bycia czeladnikiem

Po wykonaniu zadania Obywatel Marvin dostaniecie listę mistrzów, którzy mogą Was przyjąć na czeladników. Jednym z nich jest kowal Odgar. Znajdziecie go w dzielnicy rzemieślników.

Jeżeli chcecie zostać jego czeladnikiem, to musicie mu zaimponować - Kroniki Myrtany: Praca dla kowala - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Jeżeli chcecie zostać jego czeladnikiem, to musicie mu zaimponować. Nie powie Wam jednak jak.

Dajcie mu bryłkę magicznej rudy. Jedną zdobędziecie podczas zadania Morskie opowieści, pomagając Haroldowi.

Bryłki można pozyskać z pękatych ryb (losowo) oraz wykopując je z nielicznych złóż rozsianych po wyspie. W większości są pilnowane przez silnych przeciwników. Najlepiej jest popłynąć na oddaloną niewielką wysepkę. Tam w jaskini znajduje się jedno łatwo dostępne złoże (wyspy pilnuje jedynie kilka morskich topielców). Do tego jest to powiązane z osiągnięciem. Więcej o tym na osobnej stronie Osiągnięcia.

Pamiętajcie jednak, żeby wcześniej podszkolić umiejętność wydobywanie, inaczej otrzymacie same okruchy rudy - Kroniki Myrtany: Praca dla kowala - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Pamiętajcie jednak, żeby wcześniej podszkolić umiejętność wydobywanie, inaczej otrzymacie same okruchy rudy. Więcej o tym na osobnej stronie - Porady na start.

Niezależnie skąd otrzymacie rudę, oddajcie ją kowalowi. To zakończy zadanie.