Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Niech stanie się światłość - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na niniejszej stronie znajdziecie opis przejścia misji Niech stanie się światłość. Zadanie to możecie zdobyć w modzie Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 24 stycznia 2022

Ta strona zawiera solucję zadania Niech stanie się światłość z moda Kroniki Myrtany. W winnicy Rity Nayla poprosi Was o źródło światła.

Nagroda: 750 exp (lub 500 exp)

Do farmy Rity możecie trafić wychodząc przez południową bramę w Silbach. Udajcie się dolną ścieżką, mińcie rzekę i idźcie prosto. Można się tam również dostać dzięki Szybkiej podróży z gońcem.

Jak już będziecie na miejscu udajcie się do jaskini przerobionej na składzik wina - znajduje się w centrum winnicy.

Na dole porozmawiajcie z Naylą - Kroniki Myrtany: Niech stanie się światłość - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Na dole porozmawiajcie z Naylą. Kobieta poprosi Was o źródło światła.

Możecie to zadanie rozwiązać na dwa sposoby - Kroniki Myrtany: Niech stanie się światłość - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Możecie to zadanie rozwiązać na dwa sposoby. Przynieść Naylii pochodnie - tak jak prosiła. Da Wam to jednak jedynie 500 exp. Można również podarować jej zwój światła - jest to warte aż 750 exp. Jeżeli do tej pory nie udało Wam się znaleźć jakiegoś Zwoju światła, to możecie kilka dostać wykonując zadanie Wola nieba.