Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Trzy prace alchemika - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kronik Myrtany znajdziecie opis przejścia misji Trzy prace Alchemika.

Na tej stronie poradnika znajdziecie solucję zadania Trzy prace alchemika z moda Kroniki Myrtany. Dowiecie się z niej m. in. jak zdobyć gulasz Marthy oraz znaleźć teleport. Warto się go podjąć, jeżeli chcecie parać się alchemią.

Nagroda: 500 exp, księga Podstawy alchemii

Jeżeli poprosicie Lokvara o nauczenie podstaw alchemii, mężczyzna się zgodzi, o ile wykonacie dla niego 3 zadania. Misja jest warta uwagi, gdyż w nagrodę nie tylko dostaniecie księgę uczącą tworzenia mikstur, ale również otrzymacie dostęp do teleportu.

Pierwsza praca

Pierwsza misja polega na posprzątaniu chaty maga. Lokvar da Wam miotłę. Wystarczy stanąć koło kupki brudu i aktywować narzędzie w ekwipunku, a robota zrobi się sama. Musicie posprzątać oba zabrudzenia.

Po zameldowaniu magowi o wielkim sukcesie w walce z brudem, mężczyzna wyśle Was na kolejną misję - Kroniki Myrtany: Trzy prace alchemika - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Druga praca

Po zameldowaniu magowi o wielkim sukcesie w walce z brudem, mężczyzna wyśle Was na kolejną misję. Tym razem musicie upolować dla niego porcję gulaszu Marthy. Kobietę tę możecie znać z karczmy, jest to jej właścicielka. Są trzy sposoby na zdobycie potrawy.

  1. Można poprosić Marthę o gulasz bezpośrednio. Zgodzi się, jeżeli pomogliście nieco lokalnej ludności. W innym wypadku jednak odprawi Was z kwitkiem.
  2. Jeżeli macie kilka nadmiarowych monet, zawsze można kupić potrawę u Bastiana (karczmarz).
  3. Istnieje również trzecia opcja. Można ukraść większą porcję gulaszu z karczemnej kuchni. Nie jest to trudne. Potrawa stoi na beczce, naprzeciwko stanowiska do gotowania. Wystarczy poczekać, aż Martha zajmie się czymś niedaleko schodów. Nie można jednak do niej podchodzić z potrawą w ekwipunku, gdyż ją Wam zabierze.
W przypadku dwóch pierwszych opcji Lokvar nieco pomarudzi, że dostał za małą porcję, ale nie wpłynie to finalnie na odbiór zadania - Kroniki Myrtany: Trzy prace alchemika - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

W przypadku dwóch pierwszych opcji Lokvar nieco pomarudzi, że dostał za małą porcję, ale nie wpłynie to finalnie na odbiór zadania. Po oddaniu magowi jedzenia, wyśle Was na ostatnią misję.

Trzecia praca

Mag da Wam klucz i opowie, że w kapliczce koło cmentarza zagnieździły się paskudne bestie.

Czeka Was walka z chrząszczami - Kroniki Myrtany: Trzy prace alchemika - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Czeka Was walka z chrząszczami. Po pokonaniu wszystkich można wrócić do Lokvara.

UWAGA

Warto uważnie rozejrzeć się po kaplicy. Na ziemi znajduje się teleport, a na ołtarzu jest runa teleportacyjna.