Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Gorące piaski - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Poniższa strona poradnika przedstawia opis zadania Gorące piaski, można je wykonać w modzie Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 11 lipca 2022

Niniejsza strona przedstawia solucję zadania Gorące piaski z moda Kroniki Myrtany. Duncan z Bursztynowego Wybrzeża szuka pomocy w odnalezieniu sieci.

Nagroda: 750 exp, 12 x otwierana muszla, 4 x ostryga, perła

Na Bursztynowym Wybrzeżu znajduje się niewielka osada rybacka. Mieszka tam Duncan. Możecie się go zapytać o zadanie. Początkowo odmówi, jednak kiedy będziecie kończyć konwersację przypomni mu się coś, co możecie zrobić.

Duncan poprosi Was o przyniesienie sieci - Kroniki Myrtany: Gorące piaski - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Duncan poprosi Was o przyniesienie sieci. Znajduje się ona w miejscu opanowanym przez jaszczury. Stojąc plecami do osady, będąc skierowanym twarzą w kierunku morza, udajcie się w lewo. Po drodze musicie się zmierzyć ze zwykłymi jaszczurami oraz morskimi topielcami. Dotrzecie do szałasu.

Sieć znajduje się przed szałasem. Nie trzeba podchodzić do jaszczurów. - Kroniki Myrtany: Gorące piaski - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry
Sieć znajduje się przed szałasem. Nie trzeba podchodzić do jaszczurów.

Sieć znajduje się przed nim. Uważajcie, bo w okolicy kręci się kilka ognistych jaszczurów, a są to bardzo niebezpieczni przeciwnicy. Nie trzeba jednak z nimi walczyć. Jeżeli zaczną Was jednak gonić, to możecie uciec do wody, wtedy stracą Wami zainteresowanie.

Jeżeli uda Wam się jednak pokonać te stwory, to podczas rozmowy z Duncanem dostaniecie dodatkowe 500 exp doświadczenia. Zadziała to również po ukończeniu zadania, jeżeli pozbędziecie się zwierząt w przyszłości. Pamiętajcie jednak zachować ostrożność, gdyż mogą Was szybko spopielić.

Możecie teraz wrócić do Duncana.