Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Polowanie z Allanem - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie znajdziecie opis zadania Polowanie z Allanem z moda Kroniki Myrtany. Frida wysyła was do lasu.

Ostatnia aktualizacja: 26 stycznia 2022

W Kronikach Myrtany możecie wykonać zadanie Polowanie z Allanem, poniżej znajdziecie jego opis przejścia. Handlarka na placu targowym - Frida - potrzebuje Waszej pomocy i wysyła Was do lasu.

Za to zadanie można dostać nagrodę w postaci referencji lub złota!

Nagroda: 700 exp; referencje/100 sztuk złota

Jeżeli szukacie pieniędzy/referencji, to porozmawiajcie z Fridą, która prowadzi swój stragan na placu handlowym.

O ile macie chociaż podstawowe doświadczenie w myślistwie (ściąganie skór), to możecie się udać na polowanie z Allanem - Kroniki Myrtany: Polowanie z Allanem - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

O ile macie chociaż podstawowe doświadczenie w myślistwie (ściąganie skór), to możecie się udać na polowanie z Allanem. Mężczyzna stoi przy sklepie.

Myśliwy zaprowadzi Was za miasto. Po drodze czeka kilka ścierwojadów i leśnych ścierwojadów. Na końcu trasy spotkacie natomiast niedźwiedzia.

Jest to silny przeciwnik, najlepiej podbiegać do niego, atakować, odciągając go od Allana i wycofywać się ponownie - Kroniki Myrtany: Polowanie z Allanem - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Jest to silny przeciwnik, najlepiej podbiegać do niego, atakować, odciągając go od Allana i wycofywać się ponownie. Możecie również zostawić walkę myśliwemu - życie spadnie mu do 0, ale nie umrze. Zwierzę jest warte aż 300 pkt exp. Po walce należy zgłosić się po nagrodę do Fridy.