Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Perły wody - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Ta strona opisuje solucję zadania Perły wody. Możecie na nie trafić w modzie Kroniki Myrtany. Mag Kobus potrzebuje Waszej pomocy.

Ostatnia aktualizacja: 26 stycznia 2022

Poniżej znajdziecie opis przejścia zadanie Perły wody z moda Kroniki Myrtany. O pomoc poprosi Was mag Kobus.

Nagroda: 750 exp, Perła wody (na stałe + 5 do many).

UWAGA

Wykonanie tego zadania pozwoli Wam zdobyć osiągnięcie "Jak będzie w Khorinis"?

Jeżeli w mieście Archolos traficie do kaplicy Adanosa, to w jej wnętrzu natraficie na maga Kobusa. Jeżeli z nim porozmawiacie, okaże się, że przerwaliście mu zaklęcie.

W ramach rekompensaty mag będzie chciał, abyście przynieśli mu 8 pereł - Kroniki Myrtany: Perły wody - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

W ramach rekompensaty mag będzie chciał, abyście przynieśli mu 8 pereł. Może być to sprawa problematyczna, bo jest to spora liczba, a kupno ich to dość pokaźna inwestycja. Warto rozejrzeć się po osadach rybackich (łatwo się tam dostać z przewoźnikiem) i pozbierać otwierane muszle lub je zakupić (w porcie też można). Jest to o wiele tańsza opcja, niż nabycie pereł w sklepie.

UWAGA

Można nieco oszukać grę i zrobić zapis przed otwieraniem muszli. Po każdym wczytaniu znajdziecie w ich środku inne rzeczy. Cierpliwa osoba może dzięki temu "wyfarmić" jak najwięcej pereł.

Nieważne jak zdobędziecie wymagane perły, należy z nimi wrócić do maga. Ponowi swój eksperyment. Zacznijcie z nim rozmowę, okaże się, że czar zakończył się sukcesem i dostaniecie Perłę wody. Po zjedzeniu zwiększy na stałe manę o 5.