Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Mokry - list gończy; jak pokonać bandytę? Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na poniższej stronie opisujemy zadanie Mokry, którego można się podjąć w modzie Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 26 stycznia 2022

Na poniższej stronie znajdziecie solucję misji Zabicie Mokrego z moda Kroniki Myrtany. Podjąć się go możecie poprzez przeczytanie wiadomości na tablicy ogłoszeń w mieście Archolos.

Nagroda: 150 exp + 700 exp za zabicie Mokrego, 150 sztuk złota

Aby zdobyć nagrodę za głowę tego przestępcy należy udać się w okolice wioski Silbach, niedaleko miejsca, w którym budowaliście most w zadaniu Pomoc dla powodzian. Najprościej dostać się tam podróżując z przewoźnikiem. Można ich spotkać w porcie oraz przy stoczni w mieście Archolos. Należy wybrać opcję "las w Silbach".

Mokry znajduje się niedaleko miejsca, w którym wysadzi Was przewoźnik, koło zniszczonej chaty.

Bandyta jest trudnym przeciwnikiem ponieważ to bardzo dobry łucznik - Kroniki Myrtany: Mokry - list gończy; jak pokonać bandytę? - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Bandyta jest trudnym przeciwnikiem ponieważ to bardzo dobry łucznik. Jeżeli Wasza postać nie jest doświadczona, możliwe, że Mokry będzie w stanie ją zabić, jeszcze zanim do niego dotrzecie. Jest jednak na to pewien sposób.

Nie jest to zbyt honorowe, jednak to lesze niż śmierć. - Kroniki Myrtany: Mokry - list gończy; jak pokonać bandytę? - Kroniki Myrtany - poradnik do gry
Nie jest to zbyt honorowe, jednak to lesze niż śmierć.

Należy jak najszybciej schować się za ruiny chaty i podejść ostrożnie do jej rogu, tak aby Mokry nie mógł w Was strzelić, ale żebyście Wy mogli uderzać w niego mieczem.