Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Obywatel Marvin - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie znajdziecie solucję zadania Obywatel Marwin do moda Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 26 stycznia 2022

Poniżej została przedstawiona solucja zadania Obywatel Marwin do moda Kroniki Myrtany. Dowiecie się z niej jak zostać obywatelem Archolos.

Nagroda: 200 exp za każde referencje, które uda Wam się zdobyć

Po rozmowie z Helgą okaże się, że musicie zostać obywatelem miasta. Aby to zrobić udajcie się do biura notariusza Mateya. Poznacie je po długiej kolejce stojącej na schodach. Budynek znajduje się niedaleko placu targowego.

1 - Kroniki Myrtany: Obywatel Marvin - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry
Jeżeli z nim porozmawiacie, urzędnik da Wam papier - Kroniki Myrtany: Obywatel Marvin - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Jeżeli z nim porozmawiacie, urzędnik da Wam papier. Przeczytajcie go i porozmawiajcie z nim ponownie. Wspomnijcie, że zostanie obywatelem to duży wydatek (gdyż trzeba zapłacić 200 sztuk złota). Matey da Wam wtedy zadanie Czyste Ulice (więcej o nim dowiecie się na osobnej stronie).

Okazuje się, że aby zostać obywatelem należy posiadać minimum 3 referencje od obywateli. Każde kolejne dodają 200 exp do nagrody za wykonanie zadania.

Poniżej znajduje się lista misji, które można wykonać, aby otrzymać referencje:

  1. Pomoc dla powodzian
  2. Naturalne metody
  3. Gambit Królewski
  4. Dla Koneserów
  5. Polowanie z Allanem
  6. Wola nieba
  7. Honor robotnika

UWAGA

  1. Te misje można wykonać zwiedzając miasto, jeszcze przed rozpoczęciem zadania Obywatel Marvin. Jeżeli wykonaliście je wcześniej, to wróćcie do zleceniodawców i poproście ich o referencje w zamian za zwrot pieniędzy (bądź ich części - w zależności od zadania).
  2. Pomimo, że po wykonaniu misji Czyste ulice Matey zapewnia Was, że również poręcza za bohatera, to nie wlicza się to do 3 wymaganych do ukończenia zadania referencji.

Po zdobyciu przynajmniej 3 referencji można wrócić do Mateya. Należy pamiętać, że jeżeli nie wykonaliście zadania Czyste ulice będzie trzeba mu również zapłacić 200 sztuk złota.

Matey da Wam również listę handlarzy poszukujących czeladników. Od tej pory możecie terminować u jednego z nich.